Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
8147
Cevap
1428070
Tıklama
4
Öne Çıkarma
Cevap: ^^^DH FİAT UNO CLUBU^^^ (408. sayfa)
@
3 ay
Onbaşı

Ben de yeni uno sahibiyim. Aracımı aldıktan sonra forumu baştan sona okudum. Belki senin için de faydalı olabilir. Aracım seninki gibi enjeksiyonlu değil karbüratörlü. O yüzden bir şey söyleyemeyeceğim. Foruma yazan çok kişi olmadığı için de uzun zamandır girmiyordum. Umarım sorununu çözebilmişsindir.
Bu mesajda bahsedilenler: @Orçun Öztürk
@
2 ay
Onbaşı

Forumu hala takip eden varsa ne zaman olursa önemli değil bir cevap bekliyorum. Benim parklar ve uzunlar yanıyor ancak kısalar bazen yanmıyor. Bu unoların kısa far rölesi var mı? Araştırdığımda far-sinyal-silecek kolundan - sigorta kutusundan olabileceği söyleniyor. Biri 750 biri 1000 lira ama çalışan parçaları değiştirmek istemiyorum. Sadece sigortadan ya da far rölesi varsa far rölesinden olma ihtimali nedir. Eski araç olduğu için bulunduğum şehirde pek ilgilenmiyorlar. Batman'da yardımcı olabilecek elektrikçi önerisi olan varsa açığım. Eylül ayında muayenem var ve kısalar tam muayene sırasında sorun çıkaracak diye çok korkuyorum.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
R
2 ay
Yüzbaşı

Far rölesini değiştir< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @@kelle06
@
2 ay
Onbaşı

Cevabın için teşekkür ediyorum. Far rölesine giden kablonun fişi yanmış. Değiştirdim sorun şimdilik çözüldü. Kış aylarında sinyallerde - dörtlülerde - sileceğin fasılalı çalışmasında takılmalar oluyor. Yine far - sinyal - silecek kolundan hala şüpheliyim. Kışın yine aynı sorunu çıkaracak mı bakacağız.R
2 ay
Yarbay

Korna göbeği bozuldu direksiyonu sağa sola kırınca kendi kendine korna çalıyor soketlerin bulunduğu bakır göbek dağılmış sanırım direksiyonun sökülmesi gerekiyor başına gelen var mı ?


Bu mesaja 2 cevap geldi.
@
geçen ay
Onbaşı

Bir kaç gündür cevap yazacak olan olur mu diye bekledim ancak yazan olmadı. Böyle bir sorunla karşılaşmadım henüz. Umarım sorununu çözmüşsündür. Çözdüysen nasıl çözdüğünü paylaşırsan grubu takip edenler açısından faydalı olabilir.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Razor Crest
R
geçen ay
Yüzbaşı

Yeni göbek takılıması lazım.Direksiyonu sökmek basit ama kornanın olduğu parcayı çıkartırken kırıyorlar genelde< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Razor Crest
R
geçen ay
Yarbay

@RAMPOLDI Elektrikçi direksiyonu söktü altta ki bakırı yapıştır geri taktı düzeldi çentikleri kırılmış.
@kelle06

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razor Crest -- 7 Haziran 2024; 14:8:23 >


Bu mesajda bahsedilenler: @RAMPOLDI , @@kelle06
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.