Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
182
Cevap
14467
Tıklama
4
Öne Çıkarma
Cevap: Destiny 2 Türk Clan & Guild - PVE & PVP UNKNOWNs [는TR눈] (10. sayfa)
W
2 ay
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Merhaba;

Topluluğumuz aktif bir şekilde devam etmektedir.
Katılmak isteyen arkadaşlar Discord sunucumuza girmesi yeterlidir.


https://discord.com/invite/Hy59wpep8qW
4 hafta
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Merhaba;

Topluluğumuz aktif bir şekilde devam etmektedir.
Katılmak isteyen arkadaşlar Discord sunucumuza girmesi yeterlidir.W
2 hafta
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Herkese Selamlar,

UNKNOWNs Oyuncu topluluğu olarak biz kimiz;

2017 yılında Destiny 2 adlı oyun için Xbox platformu üzerinde kurulmuş ve zaman içerisinde Oyuncu Topluluğuna dönüşmüş bir topluluğuz.
Bunca geçen sene ve zaman ile birlikte topluluğumuzun dan bizlere yapılan geri dönüş üzerine Discord sunucumuzda Diablo 4 topluluğu da oluşmuştur.

Zaman içerisin de bir çok oyunda UNKNOWNs adı altında clan kurup topluluğumuz da bir çok oyunu aynı çatı altında insanlar ile oynayabileceğiniz güzel sağlıklı toxic olmayan bir oyuncu topluluğu oluşturmak en büyük arzumuzdur.

Hızlı haberleşmek için Discord kullanıyoruz ve Discord sunucusuna girilmesini zorunlu tutuyoruz, tüm yazışma ve sesli iletişim Discord üzerinden yaplmaktadır, oyun clna chatlerini genelde kullanmayız ve  anlık iletişim için önemlidir.

Yaş sınırlamamız yok aklı başında olan herkese kapımız açıktır, Destiny 2 de 250 + oyuncu arkadaşımız bizimle oyunu oynamaktadır. Diablo 4’te ise 100+ oyuncu arkadaşımız bizimle oyun oynamaktadır.

En önemli kuralımız clan ya da grup içerisinde olan diğer arkadaşlara küfür, hakaret, alaycı, kinayeli sözler vs gibi durumlarda uyarı yapmaksızın uzaklaştırılacak olmanızdır. Bu kurala ciddi önem veriyoruz.

Ayrıca Din ve siyaset , ırkçılık gibi konuşmalara sıcak bakmıyoruz bir anda ortalık karışabiliyor, bu nedenle konuşulmasına izin vermiyoruz.
Bizimle iletişime geçmek yada Clan başvuru istekleriniz için bizimle Discord üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Dscord linkimiz aşağıda yazmaktadır.

Önemli Not: Topluluğumuzda kurallar önemlidir, 14 ve 55 yaş aralığımız var ve düzen içerisinde sorun yaşamadan topluluğu ayakta tutabilmek için kuralları katı şekilde uyguluyoruz, sunucuya giriş yaptığınızda kurallarımızı okumanızda fayda var, şartlar size uygunsa Clan başvurusunda bulunmanız yeterlidir.

Ek olarak
Gamers tag i altında oyuncuları buluşturmayı hedeflediğimiz bir Discord tag imiz bulunmaktadır.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Clan Name: UNKNOWNs

Varlık gösterdiğimiz oyunlar;

Region & Platform:

[TR] / [XBOX + PC + PSN] Destiny 2, Diablo 4 , Throne and Liberty

Mobil [TR] : Honor Of Kings  


Sosyal medya Linklerimiz;
Twitch      : www.twitch.tv/trunknowns
instagram  : www.instagram.com/trunknowns
YouTube     : www.youtube.com/@UNKNOWNsCLAN

https://discord.com/invite/Hy59wpep8qDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.