Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 5 misafir
955
Cevap
516436
Tıklama
9
Öne Çıkarma
Cevap: Derin Dondurucu Önerileri En İyi Derindondurucu Hangisi (48. sayfa)
M
4 ay
Yüzbaşı

S
4 ay
Er

Çok araştırdım ve araştırdıkca kafam karıştı. Uğur 5175 7yıl garanti (4300 peşin) ve profilo df1029wevv 3 yıl garanti (4300 peşin) (+2 yıl garanti alırsan+830tl) arasında kalmıştım. Yer sıkıntım da vardı o yüzden 2 gün önce yerli malı yurdun malı başından beri yıllardır sadece bu işi yapıyor ve 7 yıl garantide var dedim ve uğurun 5175 modelini aldım. Bugün sabah geldiler bırakıp gittiler.. ilk izlenim almaz olaydım... Kutusunu açtılar kontrol ederken ışık yetersizdi telefonun flaşını açıp kontrol ederken servis çalışanı bana "o kadar da değil" dedi! Bende kendisine bakıp "vallahi o kadar"dedim. Sıkıntılı mal mı alalım? Sonrasında, çalıştırın eğer sıkıntı çıkarsa kutu malzemelerini atmayın gelip onlarla alırız desiler ve fotoğraftaki gibi bırakıp gittiler.. 5 dk sürmedi bu muhabbet. Garantisi de 7 yıl sadece soğutma garantisiymiş. Soğutmadığı zaman garanti kapsamında yapılıyormuş. Bunun kapı fitili var çekmecesi var (çekmece plastiği profiloya göre ince) menteşesi var düğmesi var var da var. Ama garanti dışı dedi. Neyse Ardından detaylı incelediğimde ürün Kozmetik ve estetik olarak 10 üzerinden 1.. büküm yerleri köşeler vs iyi değil. Üst kısmındaki sac hafif eğimli..mutfakta ev içinde duran bir eşya güzel görünmesi gerekli. Ve Dedimki kendi kendime UĞUR SEN SANAYİ İŞİ DONDURUCU YAPMAYA DEVAM ET. 4 sacı bi araya getir motorunu çak gönder gitsin.. Daha soğutma vs yapamadım inceleyemedim bakalım neler göreceğiz.. şuan pişmanım..
< Resime gitmek için tıklayın >


Edit: ve temizlerken fark ettik üst tarafı tutan beyaz vidalı parçanın soldaki yok. Aradım servis yollayacaklar.. -1 daha puan daha....

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sseerrooll -- 16 Ağustos 2022; 14:56:45 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.
C
4 ay
Yüzbaşı

3 çekmeceli derin dondurucu almak istiyorum A101 flavrl markayı 160p tl Regaip markayı 1900 tl ye satıyor bi yandan da vestel markası 3200 tl sizce hangisini alayım< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

A
4 ay
Teğmen

Rezillik gerçekten. Baştan savma, döküntü mal üretmişler.
Sürekli el altındaki bir ev eşyası için bu kadar özensizliğe yuh diyorum.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @sseerrooll
A
4 ay
Teğmen

Ben olsaydım;
Öncelikle No frost,
Olabildiğince geniş net hacim,
Olabildiğince düşük elektrik tüketimi olan bir model seçerdim.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @mstfmrv
M
4 ay
Yüzbaşı

Teşekkürler Cevabınız için,

Gurindig No Frost ve Bosch Statik arasında kalmıştım,
Elektrik tüketimi yıllık 100 kw'ya yakın farkettiğini ve derin dondurucuda no frosta gerek yok yorumlarını okuyunca, Bosch GSV33VWE0N modeline karar verdim.
İnternette en düşük 5800 TL civarına buldum bayiden de 5600 + 9 ay taksit fiyat alınca direk satın aldım.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @azoss
M
4 ay
Er

hayırlı olsun bende aynı ürün yada inoxunu alacağım bugün yada yarın. Ürünün kurulumunu yaptılar mı? nasıl beğendiniz mi?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @mstfmrv
E
4 ay
Er

Merhabalar, Bizde derin dondurucu alma arifesindeyiz. Marka model önerilerinizi öğrenmek isterim. Nasıl bir derin dondurucu almalıyım nelere dikkat etmeliyim tecrübeli arkadaşların yorumlarını rica ederim.M
3 ay
Yüzbaşı

kurulum yapmaya bugün gelecekler, aslına bakarsanız, statik, klasik bir derin dondurucu. İnox ile arasında 700-800 TL gibi bir fark olunca gereksiz buldum beyazını tercih ettim.
7 çekmeceli yazıyor ama en üstteki iki göz çekmeceli değil kapaklı, şok bölmesi.
genel anlamda bana yeterli göründü, eğer 204 kw tüketimi doğruysa 3-5 çekmeceli dondurucular bile bu tüketim değerlerin yakın.
Bu mesajda bahsedilenler: @MeHcKeR
C
3 ay
Yarbay

Derin dondurucu sipariş edeceğim fakat kafamı karıştıran birşey var. 404 litre olan 8 bölmeliyi mi almalıyım yoksa 7 bölmeli 256 litre olan yeterli olur mu?

Arçelik 2781 EB

191 boyunda 75 derinlik, 70 cm genişlik, 404 litre, enerji tüketimi 292 kw yıllık.


Yada Arçelik 7 bölmeli 171 boyunda 65 cm derinlik, 60 cm genişlik, 240 kw yıllık eleketrik tüketimi.

Murfaktaki buzdolabının derin dondurucu kısmı 104 litre. Yeni alacağım derdin dondurucuyu 7 bölmeli olanı mı almalıyım yoksa 8 bölmeli olanı mı almalıyım? 404 litre olan 8 bölmeli gereksiz büyük mü olur ve gereksiz fazla enerji mi tüketir.


https://www.arcelik.com.tr/cekmeceli-derin-dondurucu/2171-jeb-derin-dondurucu


https://www.akakce.com/derin-dondurucu/en-ucuz-arcelik-2781-eb-a-no-frost-8-cekmeceli-fiyati,1035571787.htmlC
3 ay
Yarbay

Memnun musunuz? Boyut olarak yeterli mi? 404 litre olan modelini almaya gerek var mıdır?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Anadolu
A
3 ay
Yarbay

Evet gayet memnunuz. bu süre boyunca bir sıkıntı da çıkarmadı (maşallah), boyuttan da memnunuz. fakat ihtiyaca bakmak lazım. 3 kişilik aileyiz. tıka basa da doldurmadık.
Bu mesajda bahsedilenler: @coderMX
S
2 ay
Yüzbaşı

Selamlar,üründen memnun musunuz? Ben de aynı ürünü almayı düşünüyorum, yorumunuz nedir?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @mstfmrv
M
2 ay
Yüzbaşı

Hocam klasik statik derin dondurucu, üst raflarıni pek sevmedim çekmece değil, gece de inceden su akıtma sesi gibi bir ses geliyor. Sharp buzdolabım var karşılıklı duruyor, derin dondurucunun sesi geliyor sadece. Yani çok sessiz değil ama rahatsız edici de değil. Genişliği bize yetiyor. Kapısı kolay açılmıyor.
Sonuç olarak diğer donduruculari pek bilmediğim için kıyas yapamıyorum ancak benim için yeterli diyebilirim< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Sir.Eko
O
2 ay
Yüzbaşı

Merhaba
Sandık tipi çok büyük olmayan 100-125lt civarı bir ürün önerebilecek olan varmı. Enerji sınıfı A++ olan uğurun UED150 modeli var nasıl bilirsiniz.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

K
3 hafta
Yüzbaşı

Kızkardeşim için derin dondurucu araştırması yaparken mesajınızı okudum...

Yerli malı tercihiniz, Uğur marka seçiminiz ve ilk izleniminize dair yazdıklarınızı aklımın bir ucuna yazdım ve 7 yıl garanti aldatmacasının ve yerli malının malzeme/işçilik kalitesinin ne olduğunu da bir kez daha öğrenmiş oldum...

Kendi kullandığımız 7 yıl önce aldığımız (her ne kadar kullanışsız olsa da) siemensin sandık tipi derin dondurucu kesintisiz aldığımız günden bu yana bir "öhhö" bile demedi ve kullanılan malzemenin kalitesi de kendini belli ediyor.

Forumda yazılanlar bir rehber niteliğinde yeri geldiğinde...
Bu mesajda bahsedilenler: @sseerrooll
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.