Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Dell inspiron 3543 Adaptör Hatası

M müzikadamı Konu Sahibi
6 ay (665 mesaj)
SORUNU ÇÖZDÜM : Biosa bakmıştım uyarı kapatma yoktu, bios sürümünü güncelledim, bu sefer bir çok ek seçenek geldi. Adaptör warnings enable durumdaydı, disable yaptım ve kurtuldum. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olur ise güncelleme yapmalarını tavsiye ediyorum.


Merhaba,
Dell inspiron 3453 laptopta, orijinal şarj adaptörü arıza yaptı, orijinal çok pahalı olunca appa diye bir marka önerdiler aldım. Değerler aynı gibi ancak açılışta hata veriyor bu şarj aleti ile. Hata f1 ile geçiliyor ancak her seferinden çıkması kötü. Bu uyarıyı biostan ya da win 10 üzerinden kapatmak mümkün mü acaba ?
orjinal batarya değerleri ; https://www.hizliresim.com/55zacf
appa yan sanayi ürün : https://www.hizliresim.com/ntpbn0

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi müzikadamı -- 5 Mayıs 2021; 12:15:6 >


M müzikadamı Konu Sahibi
6 ay (665 mesaj)
SORUNU ÇÖZDÜM : Biosa bakmıştım uyarı kapatma yoktu, bios sürümünü güncelledim, bu sefer bir çok ek seçenek geldi. Adaptör warnings enable durumdaydı, disable yaptım ve kurtuldum. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olur ise güncelleme yapmalarını tavsiye ediyorum.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.