Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Death Stranding'in Yeni Güncellemesinden Video Paylaşıldı

Ö
Özgür Eroğlu Konu Sahibi
8 ay (2471 mesaj)
 
8 Kasım tarihinde PlayStation 4 için yayınlanan, 2020 yazında da PC için yayınlanacak olan Kojima'nın yeni oyunu Death Stranding'e yeni bir güncelleme geliyor.
 
Güncelleme haberini geçtiğimiz haftalarda sizlere aktarmıştık. Bu güncelleme ile oyundaki metin boyutları büyütülecekti ve oyunda saçma yerlerde duran araçları oyundan silme özelliği gelecekti. Oyunu oynayanların bileceği gibi, başka oyuncuların bıraktığı araçlar dışında diğer eşyaları tek bir tuş ile silebiliyorduk.
 
Bu güncelleme ile "Options" tuşuna basılı tutarak durmaması gereken yerde duran bir aracı silebileceğiz. Aralık ayının ortasında gelecek olan bu güncelleme ile ilgili Kojima Productions oynanış görüntüsü barındıran bir paylaşım yaptı. Paylaşımı aşağıda bulabilirsiniz.
 

M
Manhunt Three
8 ay (991 mesaj)
"Kojima'nın yeni oyunu" biz Konami'nin oyunu sanıyorduk. Kojima ismi bile gözüme çarpıyor artık :DDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.