Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
DC evreninde geçen yeni oyun Suicide Squad: Kill the Justice League'den yeni görsel geldi

Ö Özgür Eroğlu Konu Sahibi
4 hafta (6541 mesaj)Yayıncılığını Warner Bros'un yaptığı, geliştiriciliğini ise Rocksteady Studios'un yaptığı Suicide Squad: Kill the Justice League'den yeni bir görsel geldi. Ayrıca Bkz.Unreal Engine ile geliştirilen oyunlarda çalışan bu fotoğraf modu muazzam görseller sunuyorGeçtiğimiz yıllarda duyurulan ancak hakkında pek fazla bir bilgiye sahip olmadığımız Suicide Squad: Kill the Justice League için yeni bilgiler 16 Ekim'de DC FanDome etkinliğinde gelecek. Etkinlik 16 Ekim'de Türkiye saati ile 20:00'de başlayacak. Suicide Squad: Kill the Justice League; PlayStation 5, Xbox Series ve PC için duyuruldu. Henüz net bir yayın tarihi yok ancak DC FanDome etkinliğinde çıkış tarihi paylaşılabilir. Oyundan paylaşılan yeni görseli ve daha önce paylaşılan görselleri aşağıdaki galeri bölümünde bulabilirsiniz.


Kaynak:https://www.pushsquare.com/news/2021/09/suicide_squad_kill_the_justice_league_key_art_revealed_ahead_of_dc_fandome

 Haberi Portalda Gör

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.