Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 2 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Dawn of Fear Türkçe Yama Yayınlandı

B Bloo. Konu Sahibi
4 ay (18759 mesaj)
 
90'lı yılların hayatta kalma korku oyunlarından esinlenen Dawn of Fear'ı PC'de artık Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Türkçe Oyun Merkezi, oyunun %100 Türkçe yamasını yayınladı. İndirme linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Steam'de 40,00 TL'den satışta.
 
Oyun hakkında:
 

Dawn of Fear, geçmişinde büyük trajediler yaşayan genç Alex'in hikayesini anlatıyor. Alex'in annesi onu doğururken ölmüştür ve babası da hayatına devam ederek başka birisi ile evlenmiştir. Bu evlilikten Alex'in üvey kardeşi Max doğar. Bir gün Alex, Max ve babası araba ile seyahat ederken trafik kazası yaşanır ve bu kazadan bir tek Alex sağ kurtulur. Alex bir süre yas tuttuktan sonra yavaş yavaş kendini toparlamaya ve hayatını yeniden kurmaya başlar fakat üvey annesi bunu yapamaz ve akıl hastanesine yatırılır.

Bu olaylardan üç yıl sonra üvey annesinin öldüğünü söyleyen bir mektup alır ve eşyalarını almak için ailesinin evine geri dönmeye karar verir. Eve vardığında çocukluğunda hatırladığı ev yerine delilik ve zulüm ile dolu bir ev bulur ve buradan kaçıp kaçamayacağını bile bilmemektedir.

Alex'in hayatta kalmasını sağlamak için mantığınızı kullanarak bulmacaları çözmeniz, savunmasız bir durumda kalmamak için cephanenizi iyi bir şekilde yönetmeniz, evin içine işleyen korku tarafından sürüklenmemek için soğuk kanlı kalmanız gerekecek.  

 
Oynanış fragmanı:

B BSC Misafiri
4 ay (166452 mesaj)
Oyun baya iyi gözüküyor yalnız. Atlamış olmama şaşırdım.
T Türkçe Oyun Merkezi
4 ay (268 mesaj)
Destek ve paylaşım için teşekkürlerimizi sunuyoruz.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.