Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
2
Cevap
784
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Dakikalarca Bekletilen Ambulans
E
3 yıl
Teğmen
Konu Sahibi

Video şubat 2019 da yayınlanmış. Açıklama metnini de aynen kopyaladım. Ne düşünüyorsunuz...

Recep Tayyip Erdoğan’ın her yere gittiğinde olduğu gibi Bursa’ya geldiğinde neredeyse tüm merkezi yolların kapatılması kentte ciddi trafik sorunlarına neden oluyordu. Son olarak bugün Bursa’ya gelen Tayyip Erdoğan için kapatılan Atatürk Caddesinde bir ambulans, sirenlerini çalıştırmasına rağmen yol açılmadı ve hasta dakikalarca Bursa Devlet Hastanesi’ne ulaştırılamadı.
Polis yolu açmadı

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın cuma namazını Ulucamii’de kılmak istemesi üzerine saatlerce kapalı olan Atatürk Caddesi trafiği Cemal Nadir Caddesi’nden Bursa Devlet Hastanesi istikametine doğru yönlendirildi, bu nedenle kilometrelerce uzayan kuyruklar oluştu. Oluşan trafik sıkışıklığına giren ve acil hasta taşıyan bir ambulans, yurttaşların tepkilerine rağmen yolu açmayan trafik polisleri nedeniyle Bursa Devlet Hastanesi’ne dakikalarca ulaşamadı.

Yurttaş isyan etti

Ambulansın yolun açılması için sirenlerini çalıştırmasına rağmen yolu trafiğe açmayan polise yurttaşlardan tepki geldi. Onlarca yurttaşın araçlarından inerek polise tepki göstermesine rağmen verilen talimat gereği yolu açamayan polislerle halk arasında gerilim yaşandı.

Videoyu izlemek için tıklayınız< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

ne tepkisi bu bursada hala %55 oy alıyolar

boş yapmasın vatandaş

eşşek gibi bekleyeceksiniz.
Yoruma Git
yakup13 - 3 yıl +4
Y
3 yıl
Binbaşı

ne tepkisi bu bursada hala %55 oy alıyolar

boş yapmasın vatandaş

eşşek gibi bekleyeceksiniz.B
3 yıl
Yarbay

Akp terör örgütüne 1 canımızı daha verecekmişiz neredeyse.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.