Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Daire alırken dikkat edilmesi gerekenler

F fss1403 Konu Sahibi
geçen yıl (3249 mesaj)
Merhaba arkadaşlar ben birkaç tecrübe edindim evlerle ilgili. Sizde üstüne ekleyebilirsiniz. Bir eve bakarken evin kalitesini belli eden hususlardan birisi evde kullanılan iç kapıların kalitesi kapılar kötüyse evin kaliteli olma ihtimali bence çok azalıyor. İkinci gördüğüm asansör kalitesi asansörü iyi değilse yine kaliteli olma ihtimali azalıyor bayağı. Tabi bütün malzemeler önemli ama bunları tespit etmek ilk başta kolay gibi. Benim oturduğum kiralık ev mesela adam sadece görsellik ile göz boyamış evden kalitesizlik akıyor. Dışarıdan bakanlar maalesef gösterişe aldanıp ciddi paralar verip oturmuşlar. Onu için dikkat edelim.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T thefockingbird
geçen yıl (603 mesaj)
Hocam genelde ufak detaylar belirliyor. Dediğiniz gibi benim de ilk gözüme asansör çarpıyor. :)

Müteahhitler pek bilmiyor fakat ilk görüş sadece aşkta değil, herhangi bir şey alınırken de önemli. Apartman girişi, asansör bu yüzden bence de etkili.
Ayrıca mutfak ve banyoda kullanılan malzeme de bu olayı değitiriyor.

Bu arada kışın ev gezmek mantıklı geliyor. Akıntı rutubet vs direkt ortaya çıkıyor. :)
M muratgun
geçen yıl (1816 mesaj)
Asansör için marka var mı?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.