Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
330
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Dailan Atkinson Ziyarete Geldi

K karalı Konu Sahibi
13 yıl (74 mesaj)
Eski oyuncularımızdan İngiliz Dailan Robert Atkinson, Fenerbahçe'nin tesisleri, stadı ve kuruluşlarıyla çok büyüdüğünü söyledi. Bugün de imkan olsa Fenerbahçe forması giymek istediğini belirten Atkinson, lig maçında Galatasaray'a attığı 3 golün de kendisi için çok güzel bir anı olduğunu ifade etti

Fenerbahçemizin eski futbolcularından Dailan Robert Akinson, ilk olarak Takımımızın bugün yaptığı antrenman sonrasında Samandıra Kamp Merkezi'ni ziyaret etti. İstanbul'u ve eski takımını ziyaret etmek amacıyla Türkiye'ye gelen Atkinson, Samandıra'da Takımımızın İdari Menajeri Volkan Ballı, oyuncularımız Roberto Carlos ve Deivid de Souza ile bir süre sohbet etti. Daha sonra Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'na gelen Atkinson, burara sırasıyla stat içi, FB TV, Fenerium mağazası ve Fenerbahçe Müzesi'ni gezdi. Saracoğlu'nda Asbaşkanlarımızdan Ali Koç'la da kısa bir süre görüşen Atkinson, FB TV'ye verdiği demeçte, Fenerbahçe'nin çok geliştiğini gözlemlediğini söyledi.

http://www.fenerbahce.org/...04-09_atkinsonbasin1.jpg

http://www.fenerbahce.org/...04-09_atkinsonbasin5.jpg

Hey maşallah..Tam tosun olmuş
A AnimaL.
13 yıl (2098 mesaj)
Adamım ya, gerçek Fenerlinin önde gideni, bayrak taşıyanıdır
Y Yeur
13 yıl (1969 mesaj)
1 gol mü sonrasini sayamadim.
C cause_of_death
13 yıl (4702 mesaj)
küçüktüm bizde oynadığı zamanlar ama hiç unutamadığım bir oyuncudur, maşallahı varmışDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.