Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
8
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Daikin İklimlendirme Teknolojileri ve Çözümler

D Daikin Türkiye Konu Sahibi
6 ay (30 mesaj)
Herkese Merhaba,

Daikin Türkiye olarak Donanım Haber forumunda bulunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu konu başlığı altında sizlere iklimlendirme teknolojileri hakkında bilgi vermek ve sorularınızı cevaplamak için fazlasıyla heyecanlıyız! Yüksek verimli, tasarruflu ve şık ürünlerimiz hakkında da her türlü sorunuzu yanıtlamaktan mutluluk duyacağız :)< Resime gitmek için tıklayın >

Bizi daha yakından tanımak için aşağıda yer alan videomuzu izleyebilirsiniz.


F fatsa52
6 ay (353 mesaj)
İndirim kuponu varsa buralar degerlenir :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


W wquzun
6 ay (813 mesaj)
daikin bayilerin ve servislerin burnu bir karış havada yeni ev aldık evimizi sıfırladık 2 adet klima ihtiyacımız oldu aradık keşif için yarın geliriz dendi saat 9-30 aradılar yoldayım geliyorum dedim 5 dakikaya. kurulumu gidiyoruz dönüşte uğrarız dendi ne gelen var ne giden demek mal satmaya niyetleri yok.M.E aradım hemen geldiler ama uçuk fiyat verdiler daikin demek fiyatların uçacağını bildikleri için gelmemişler ne yapalım sağlık olsun
başka alternatiflere yöneliriz bizde.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

D Daikin Türkiye Konu Sahibi
6 ay (30 mesaj)
Merhaba,

Öncelikle yaşadığınız sorun için çok üzgün olduğumuzu ifade etmek isteriz. İletişim bilgilerinizi özel mesaj yoluyla bize gönderirseniz konu hakkında inceleme yapmak isteriz. Teşekkürler.
Bu mesajda bahsedilenler: @wquzun

K klima5505
5 ay (8081 mesaj)
Merhaba. Desteğiniz ve özveriniz için şahsım adına teşekkür ederim.
Y yeyilmaz
4 ay (162 mesaj)
Antalya da yaşıyorum. 2 Mitsubishi AP serisi klimam var. Otomatik fan kurutma özellikleri yok. Onun dışında çok memnunum.

Şimdi 2 Arçelik klimamı yenileyeceğim. Ülke şartları malum. Tüketim, performans elbette önemli. Ama benim için ses de önemli. Ve keşke Arçelik de bile olan otomatik fan kurutma özelliği de olsa.

Daikin i neden tercih etmeliyim? Ne avantajım olacak? Shira Eco ve Plus ilgimi çekti? ikisi arasında ki tek fark görünüm ve tüketim değerlerimidir?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

D Daikin Türkiye Konu Sahibi
4 ay (30 mesaj)
Merhaba,
İhtiyaçlarınızı doğru belirleyerek, kampanyalar dahilinde size en uygun fiyatı ve ürünü sunmak isteriz. Bizimle iletişim bilgilerinizi özel mesaj yoluyla paylaşabilir misiniz?
Teşekkürler.
Bu mesajda bahsedilenler: @yeyilmaz

L Leblebi Dede
3 ay (52 mesaj)
Geçen hafta klima montajında servisin vakum yapmak istememesi üzerine çağrı merkezini aradım. Karşıma çıkan kişi vakuma gerek olmadığını, vakumun yapılmadığını, kullanıcı talep eder de servise belirtirse o zaman servisin insiyatifiyle yapıldığını söyledi şok oldum. Tavsiye etmiyorum Daikin'i, gerçekten sorunlu bir yönetimi var. Ayrıca bayiler kafalarına göre fiyat çekiyor, bir bayi sadece klima takmak için 500 tl istedi, söküm de 450 tl'ymiş.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

D Daikin Türkiye Konu Sahibi
3 ay (30 mesaj)
Merhaba, Öncelikle yaşadığınız sorun için çok üzgün olduğumuzu ifade etmek isteriz. İletişim bilgilerinizi özel mesaj yoluyla bize gönderirseniz konu hakkında inceleme yapmak isteriz. Teşekkürler.
Bu mesajda bahsedilenler: @Leblebi Dede
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.