Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Dahili Webcam Problemi

T tonodias Konu Sahibi
5 ay (1199 mesaj)
Arkadaşlar merhaba ,
Toshiba eski laptop var. Kamerası açılmıyor. Windows 10 yükledim olmadı 8.1 yükledim olmadı 7 yükledim olmadı. Driverları hepsini yükledim olmadı. Labtopun kendi webcam ini Online olarak Meet tarzı uygulamalardan açıyor. Sıkıntı yok. Fakat ebada felan kullanabilmek için açmıyor. Driver’dan dolayı sıkıntı veriyor. Online webcam test yapıyorum. Yine açılmıyor kamera çözüm bilen varsa yardımcı olabilir mi?
K Karanlık Ülke
5 ay (2451 mesaj)
AIDA64 programı ile tüm aygıt listesini incelediniz mi? Webcam ile alakalı "Bilinmeyen Aygıt" veya bla bla köprüsü bla bla aygıtı olarak açıklamalada Webcam olan bir aygıt gördünüz mü?

Aygıt Yöneticisi'nde Bilinmeyen Aygıt veya Webcam görebiliyor musunuz? Son zamanlarda herkes Webcam'i çalıştırmak istediğinden %96'sı Toshiba laptoplardan olmak üzere çok fazla webcam şikayeti gelmeye başladı. Hepsi fleks kablosu hasarı gibi görünüyor anlatılanlardan... Sizin de öyle...


Bu mesaja 1 cevap geldi.

T tonodias Konu Sahibi
5 ay (1199 mesaj)
Normalde görüntüleme aygıtları görünmesi gerek ve altında Webcam olması gerek. Bu olay yoktur. Ben realtek 2.0 Webcam driver yükledim görüntüleme aygıtları altında bu realtek geldi bu da bi işe yaramıyor. Üzerinde soru işareti var zaten. Kamera çalışıyor ama Online programda Meet vb. açıyor. Flex kablo aklıma geliyor fakat kamera nasıl açılıyor Onlinede? Kafayı yedirtecek :)


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Karanlık Ülke

K Karanlık Ülke
5 ay (2451 mesaj)
Kusura bakmayın, herkesin aynı olunca ana mesajınızı tam olarak okuyamamışım. Laptopun tam modelini yazabilir misiniz? Driver aramaya başlayayım. Bu arada driver sıkıntılı olsa, hiçbir yerde çalışmazdı, bu bahsettiğiniz program kurulu bir program ise, Kamera izni isteyen uygulamalara Windows Ayarları'ndan izin verebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karanlık Ülke -- 21 Aralık 2020; 0:54:2 >


Bu mesajda bahsedilenler: @tonodias
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.