Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
45
Cevap
1651
Tıklama
5
Öne Çıkarma
Cevap: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ehliyet affına yönelik açıklama (3. sayfa)
S
2 hafta
Yüzbaşı

Milletin hayatını riske atan kişilere af mı geliyormuş.

Sırada katil, tecavüzcü, hırsız, gaspçı kader mahkumları var galiba.E
2 hafta
Yüzbaşı

Oldu olacak o zaman herkesin ehliyetini geri verin olsun bitsin. Eskiden ehliyeti kasaplar veriyordu ve en azından bir kalite vardı şimdi o günleri bile arıyoruz.A
2 hafta
Yarbay

Kasıtlı olarak kırmızı ışıkta geçen, yarış yaparak hız rekorları kıranların ve daha pek çok tehlikeli hareketle hepimizin hayatını riske atanların cezalarının affedilmesi alkol almadıkları için siyasal islama uygun mu oluyor şimdi?< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

İ
2 hafta
Yarbay

ne ala memleket
V
2 hafta
Yarbay

Şu ülkede en büyük ceza kurallara uymak ve dürüst insan olmak bak yemin ediyorum.M
2 hafta
Onbaşı

Tesekkürler Reisim..  Ceza puanı cok.. Kırmızıda gecmekten cok ceza yemistim.. Hatta bir keresinde önümdeki aracın sağından gecerken arkamda trafik polisi varmıs ben görmemistim az ilerde cek kenara dediler makas atmaktan bile ceza yedim.. Arabayı sağından gectiysem ne olmus olabilir acele mesaiye yetismem gerekiyordu makas diye bir sey uydurmuslar ceza yazıyorlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert Benzerli -- 27 Ocak 2023; 8:24:45 >

T
2 hafta
Yüzbaşı

Sen kurallara uy, uymayanları devlet affetsin. Sen işinde alışına satışına dikkat ederek düzenli vergini öde ama naylon fatura ve alakasız türlü gider ile damga vergisinden başka vergi ödemeyene matrah artışı getir, üstüne bir de incelememe sözü ver.


Evet arkadaşlar devletimiz çok yüce.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.