Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 2 mobil kullanıcı
6
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
CSGO'da yaşadığım trajikomik olay

S SimonGhostRiley Konu Sahibi
4 yıl (38 mesaj)
Tek başıma rekabetçi girdim karşı takım çok iyi oynuyordu 16-6 yendiler ama ben çok sinirlenmiştim sinirden karşı takımı reportladım hile diye.
Maç bitince tekrar rekabetçi atayım dedim baktım ki önceki maçta rakibim olan takıma düşmüşüm meğer adamlar 4 pre girmiş çok iyi anlaşıyorlar halbuki önceki maçta sövmüştüm adamlara hilesiniz diye Buna rağmen benide aralarına aldılar oyundan atmadılar güzel bir maç oynadık ve kazandık.

Adamları haksız yere reportladığım için vicdan azabı duydum bir daha sinirlenip kimseyi reportlamıcam.
C cemovic
4 yıl (112 mesaj)
cool story< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


V Valentino
4 yıl (773 mesaj)
Karşılarındayken hile olduğunu düşündüğün adamlar, senin takımındayken neden hile olduklarını düşünmedin? Çünkü kazanınca sorun yok ama kaybedince hile değil mi?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

İ ismailbbyigit
4 yıl (8733 mesaj)
bi başka ilginç olayı anlatayım; karşıya hile geldi net ve türk bu arkadaş ancak hile değilim falan diyor ama net hile. bizim takımda da var türk. baktım maç sonunda adamın profiline yazmış bizim takımdaki türk ekle birlikte oynayalım diye. bu nasıl bir acizliktir allahım anlayamıyorum.

not : demoyu izledim net wh vardı
2 2to2
4 yıl (159 mesaj)
Seninki yine iyiymiş. Solo girdiğim maçı aynı şekilde açık ara farkla yenildik. Bir su içip geldim. Tekrardan solo girdim. Yine aynı rakip geldi. Meğer adamlar 5 preymiş yine yenildim. Küfür ederek bilgisayarı kapatıp o gün oyun oynamamıştım< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


* *GameOver*
4 yıl (14053 mesaj)
headshot
Bu mesajda bahsedilenler: @Valentino

G Guest-5A9E69EDA
3 yıl (1277 mesaj)
Hocam tarihe bakınca, sanırım dediğiniz takımda idim ben de :)

Nickim res1st< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.