Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
29
Cevap
292
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: Crytek: 'Ryse'ın PC Sürümü Gelmez' (2. sayfa)

B
BSC Misafiri
7 yıl (161767 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Crynet

Yetkililer ? Kim Merak Ettim Crytek PC Oyunculuğunu Görmüş Deneyim Etmiş Bir Firma EXC Yapıcağını Düşünmüyorum PC'ye Çıkıcaktır.


PC oyunculuğunu görmüş deneyim yapmış firma konsola özel bir oyun geliştiremez mi? Adamlar pc ' ye çıkmayacağını kesin olarak söylüyor. Gta V deki gibi çıkabilir demiyor.
B
BerkayDr
7 yıl (370 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Crynet<br><br>Yetkililer ? Kim Merak Ettim Crytek PC Oyunculuğunu Görmüş Deneyim Etmiş Bir Firma EXC Yapıcağını Düşünmüyorum PC'ye Çıkıcaktır.</blockquote><br><br>PC oyunculuğunu görmüş deneyim yapmış firma konsola özel bir oyun geliştiremez mi? Adamlar pc ' ye çıkmayacağını kesin olarak söylüyor. Gta V deki gibi çıkabilir demiyor.


1-GTAV'deki gibi adamlar çıkabilir demedi.2-Sorun konsola özel oyun çıkartması değil.Sorun eskiden konsollara laf ederken şimdi konsola özel oyun yapması ki X1 az satıp oyun da az satınca PC'ye çıkacaktır bu oyun hatta PS4'e bile çıkabilir.
B
BSC Misafiri
7 yıl (161767 mesaj)
Xbox one kaç satacak ki sizin oyun kaç satsın Ryse oyun dinamikleri o kadar berbatki isterse cgi kalitade olsun grafikler ne yazar.Oyunu deneyenler oyunun tamamen quick time event sistemine göre yapıldığını söylüyor istediği tuşa basmasan bile gine o hareketi yapıyormuş karakter hatta tuşa bile basmadığında gine quick time event tamamlanıyormuş ne anladım bu işten bunun neresi oyun?Ben olsam ryse ta mount and blade deki hack&slash sistemini kullanırdım ama aralara quick time event yerleştirerek.
B
BSC Misafiri
7 yıl (161767 mesaj)
ulan cevap pc'yi övüyorsun övüyorsun sonra oraya oyun çıkartmıyorsun tam sopalıksın
H
hasretbitmez
7 yıl (1123 mesaj)
Bu oyun tam çocuklara özel.
W
WiiSmash
7 yıl (1078 mesaj)
sen kaybedersin cevat. sen değil misin konsolları sürekli ezen kişi.
E
emrahcey
7 yıl (1622 mesaj)
Bu açıklama Xone satılması atılmış bir reklamsı adımdır.

> Yani milletin daha doğrusu PC sahiplerinin beklentilerini kırıp, onlarıda Xone yönlendirmekten başka birşey değil.

> Olurda ısrar eder, exc. çıkarsa sorun değil.
M
maxpeny21
7 yıl (25 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

bu Crytek hatta direk Cevat yerli zamanında ''Crysis serisi konsollara gelmez çünkü konsolların gücü yetmez'' diyen adam değilmi geçiniz. <br> <br> 2 kuruş az satsın seve seve! çıkarır gerçi hoş çıksada olur çıkmasada


Cryengine 3 çıkmadan önceydi o :) Cryengine 3 olmasaydı hala konsollarda crysis olmayacaktı.
B
BSC Misafiri
7 yıl (161767 mesaj)
gelir kardeşim gelir sen hiç merak etme satmazsa çok güzel gelir o kadar ne kadar 300.000 bin kadar
İ
iamburak
7 yıl (5567 mesaj)
Benim için sorun yok oynamayı düşünmüyordum zatenDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.