Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
7
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Crystal Dynamics, Marvel's Avengers'ın Tepki Çekeceğini Tahmin Ediyormuş

Ö Özgür Eroğlu Konu Sahibi
10 ay (3518 mesaj)
 
Yayıncılığını Square Enix'in yaptığı, geliştiriciliğini ise Crystal Dynamics'in yaptığı Marvel's Avengers bildiğiniz gibi Son dönemlerin popüler olan Marvel karakterlerinin bir araya geldiği Avengers'ı konu alıyor. Marvel'ın tarihi boyunca bu karakterler çizerlerin çizimine göre farklılık gösteriyor. Elbette genel hatlarıyla aynı olsa da ayrıntılı bakıldığında farklar net olarak belli oluyor.
 
Marvel's Avengers ilk kez tanıtıldığında da karakterlerin görünümünü, oyuncular pek fazla sevmemişti. Hatta "sahte Avengers gibi duruyorlar" yorumu oldukça fazla yapılmıştı. Crystal Dynamics de bu durumun tepki çekeceğini önceden tahmin etmiş.
 
Crystal Dynamics çalışanı Shaun Escayg, "İnsanların tepki göstereceğini biliyorduk. Marvel filmleri ilk çıktığında da tepkiye maruz kalmıştı. "Iron Man böyle davranmaz" gibi tepkiler olmuştu. Sonuçta 80 yıllık bir kültür ve insanların tepki göstermesi normal. İnsanlar zamanla filmdeki karakterlere alıştılar. Biz de bunu başarmak istiyoruz." dedi.
 
Marvel’s Avengers 4 Eylül'de PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için çıkacak.
 

T The Watchmaker
10 ay (2 mesaj)
Yalnızca karakterlerin MCU’ya olan uzaklığından kaynaklanmıyor bu olay veya gördüğüm tepkiler. Bu oyunu “live-service” adı altında yapıp beyin suyu burnundan akan seyircinin cebinden ekstra kopartmaya çalışmaları mevzu. Bazı hayranları da güdülmeyi bekleyen koyun gibi olduklarından daha bilinçli kimseler bu konu hakkında tonlarca girdi giriyorlar. Şu “canlı servis” oyun formülü günümüzün “Radyo Kulesi” klişesiyle birebir. Yapılan oyunlara da yediremiyorlar bunu. Kurtarabilen çok çok az oluyor, riske değmez.
M Mutlak.Sıfır
10 ay (9084 mesaj)
Bunlara kim tepki gösteriyor anlamıyorum bırakın yapsın adamlar oyun çıksın sonra konuşursunuz.
B BSC Misafiri
10 ay (166416 mesaj)
filme benzememesi sorun değil ama çok kötü duruyo suratları.
B BSC Misafiri
10 ay (166416 mesaj)
Çol çocuk alır ya bence o kadar korkmasınlar..
L Lord Melkor
10 ay (7323 mesaj)
Sorun filme benzetmeye çalışmaları. Çizgi romandakine benzer filmden uzak tasarım olsa çok daha az eleştirilirdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B by_endless
10 ay (1570 mesaj)
Tamam da o surat tasarımlarına övgü bekleyecek haliniz yoktu değil mi? :D
S Sarohan
10 ay (1214 mesaj)
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Çol çocuk alır ya bence o kadar korkmasınlar..


Tamam korkmazlar.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.