Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
693
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Creative ZEN 4 GB bağlantı sorunu...

S steelpanther Konu Sahibi
11 yıl (532 mesaj)
Arkadaşlar geçen gün creative zen 4gbımla uyuya kalmışım.uyandığımda aletin üstünde firmware problem yazıyordu.alet kapanmıyor ve pc ile bağlantı kurulamıyordu.reset ile kapattım ve recoveryye geldim.tüm seçenekleri denedim ve en güncel firmware updateini indirdim.update programı mp3ü görmüyordu.bunun üzerine recovery toolu indirdim ve orada program aleti tanıdı ve updatei indirmeye başladı yeniden.inen update yine mp3ü görmüyordu.tekrar denedim recovery toolu.o aleti görüyordu ama update pro.su hala görmüyor...yardımlarınızı bekliyorum...
P Phantoka
11 yıl (2897 mesaj)
Geçmiş olsun, MP Creative zen v 4 gb ise firmware in ZENV_PCFW_L22_1_32_01 olması lazım sitesinden bunu indirip kurarsan cihazın olması lazım.
S steelpanther Konu Sahibi
11 yıl (532 mesaj)
işte problem orda zaten.firmware aleti görmüyor ve doğal olarak updatee başlamıyor.
S steelpanther Konu Sahibi
11 yıl (532 mesaj)
up
A amfi
11 yıl (24 mesaj)
buradakı tum yazılara bakıyoruöm ılla creatıve dıyıonce hemen fırmware arzası dıyolar..bu cıhazlar hıcmı elektronık arza yapmaz arkadasımın bahsettıgı arza ıslemcı arzasıdr ... bunuda yazılımla duzeltemessın ...bunun ıcın garantılıyse ıstanbul multımedya degılse ankaradwww.creativeservis.com adresıyle gorusunDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.