Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
8
Cevap
539
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Counter-Strike Grafik Problemi

G guyverland Konu Sahibi
18 yıl (1825 mesaj)
Arkadaşlar, Counter-Strike da bu zamana kadar yıllardır yaşadım ama bir türlü gideremediğim bir problemim var. Birtek bunun üstesinden gelemedim.
Nvidia çipli kartlarda CS de oyuna girince konsol otomatik açılmamasına rağmen ekranda açık ve yapışmış bir şekilde kalıyor ve görüntü bozuluyor. ( Görüntü çizgi çizgi oluyor.)konsol tuşuyla kapanmıyor. Çünkü zaten konsol açık değil sadece görüntüsü bozuk ve titreşimli bir şekilde var. ESC tuşu ile ana menüye dönüp tekrar oyuna dönünce herşey düzeliyor. Bu görüntü bozukluğu kayboluyor. ve problemsiz oynanabiliyor.
Bu çok büyük bir problem değil ama yıllardır. ESC tuşuyla menuye ve tekrar oyuna girmekten bıktım. Bu zamana kadar yaklaşık 200 makinada bu başıma geldi. CS nin tüm sürümlerini ve vga sürücülerini denedim.
Bu internet cafe müşterilerimde biraz problem yaratıyor başıma. Forumlarda bunla ilgili bir yazı bulamadım. Çevremdeki bazı arkadaşlarımda maalesef bir çözüm bulamadı. Ayrıca bazende bu problem oluşmaya biliyor. Bu problemin çözümü biliyorsanız beni çok sevindirir ve rahatlatırsınız.
Biraz uzun oldu ama herhalde halimi anlamışsınızdır. Ayrıntılı anlatayım dedim.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
K KaNaT
18 yıl (618 mesaj)
Bende ati his 9700pro var. Counterda options video ayarlarından opengl seçtiğimde bu dediğin olay benim de başıma geliyor. Direct3d seçtiğimde hiçbir problem yok. Neden acaba?
X X.s.@.r.i.o
18 yıl (2281 mesaj)
Sevgili guyverland arkadaşım bu sorun half-life cs den kaynaklanan ve bir türlü cevabı bulunamayan bir sorun ama yeni çıkacak olan condination zero da busoruna çare bulmuslar su ana için şimdiki yaşadıgın soruna herhangi bir cevap bulman zor kolay gelsin
S seecanwar
18 yıl (94 mesaj)
[^]ben senin yerinde olsam ramleri işlemciyi veya monitörlere bi bakardım[clps][clps]

[othr][othr]
P pew
18 yıl (3753 mesaj)
mönitöre?
D delidoktor
18 yıl (479 mesaj)
işlemciye ??
G guyverland Konu Sahibi
18 yıl (1825 mesaj)
KaNaT ve X-s-@-r-i-o
Çok teşekkürler cevap verdiğiniz için.
Anladığım kadarıyla bu problemi sadece ben değil herkes çekmekte,
Bilgime güveniyordum ama artık kendimden şüphelenmeye başlamıştım.
Şimdi biraz rahatladım.
Peki büyük turnuvalarda da aynı problemi yaşıyorlarmı acaba.
Demo'ları izliyorum hiç birisinde görmedim böyle bir şey.
Arkadaşlar çok sağolun sizlere başarılar......
K KaNaT
18 yıl (618 mesaj)
direct3d oynuyorlardır :))
X xaotic
18 yıl (181 mesaj)
1.6 da böyle bir sorun yok
söylediğin hata oyunun bir bugu olarak tarih sayfalarında yerini aldı:)DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.