Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
105
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Counter Strike 1.6 UNİTY | ZOMBİE MOD |
C
2 yıl
Er
Konu Sahibi

UNİTY | ZOMBİE MOD |  


IP: 95.173.174.5


| AMMO KAYIT SİSTEMİ | GELİŞMİŞ LAZER | GELİŞMİŞ /knife | GELİŞMİŞ /gorevmenu ve Daha Fazlası


Görev Menü ile Çeşitli Görevleri yerine getirerek Ammo Paketi Kazanabilirsiniz.


Görev Menüsüne ulaşmak için /gorevmenu yazabilir veya (Z) tuşuna basabilirsiniz.
<p class="ql-align-center"> </p>
Gelişmiş Knife Menüsü ile oyunda knife modellerini değiştirebilirsiniz.
<p class="ql-align-center"> </p>


Knife Menüsüne ulaşmak için /knife yazabilirsiniz. Knifeler Özelliklidir. SADECE MODEL DEĞİLDİR :)Gelişmiş Ödül Sistemi;  Mapta en çok zombi öldüren ilk 3 kişi diğer mapta [KİNG] Olarak belirlenir. Map Boyunca Ek Armor - Ek Can - Tek seferde 350 Ammo kazanır.Gelişmiş Özellik Menü; Her tur silah seçiminden 15 saniye sonra bir menü açılır ve oradan o tur için istediğiniz 1 özelliği seçebilirsiniz. Özellikler; 50 HP , 30 ARMOR , UZUN ATLAMA , (+5 Yakıcı Bomba) , (+5 Dondurucu Bomba) seçeneklerinden istediğiniz 1 tanesini o tur için seçebilirsiniz. Her tur bu menü açılacaktır.Özel Renkli El Feneri; Oyunun kasmalarını engellemek amacıyla El feneri özel olarak ayarlandı. Renkli El feneridir.Takım Arkadaşlarını Gizleyebilme; Zombi olduğunuz zaman diğer zombileri görmek istemiyorsanız /gizle yazarak diğer zombileri görmezsiniz. Aynı şekilde insan olduğunuz zaman /gizle yazarak diğer insanları görmezsiniz. /goster yazana kadar aktif olacaktır.


Gelişmiş Lazer Sistemi; 3 adet lazer mevcuttur. Zombiyken kurduğunuz lazerler panzehir aldığınız zaman otomatik olarak kalkmaktadır. Bu şekilde kendi lazerinize takılıp ölme olayı mevcut değildir. İnsanken lazer kurduğunuz zaman zombi olduğunuzda yine aynı şekilde lazerler otomatik olarak kalkmaktadır. 


NEMESİS MODUNDA LAZER OTOMATİK DEVRE DIŞIDIR :)


OTOMATİK AMMO KAYIT SİSTEMİ İLE AMMOLARINIZ 7/24 ÜZERİNİZDE KAYITLIDIR. BANKAYA GEREK KALMADI.
Diğer Özellikler;

25 Adet Extra İtem (İnsanlar için) / Güncellenecektir.

7 Adet Extra İtem (Zombiler İçin) / Güncellenecektir.

13 Adet Zombi Sınıfı / Güncellenecektir.

3 Adet Kırılmaz Lazer (Gelişmiş)Lazer kurmak için consola :bind v +setlaser ) yazarak (V) tuşu ile lazer kurabilirsiniz.Kurulan lazeri geri almak çin consola :bind c +dellaser ) yazarak (C) tuşu ile lazeri kaldırabilirsiniz.- Kodları bilgi amaçlı paylaştık. Serverimize girdiğiniz zaman hepsi otomatik olucaktır. Sizler sadece tuşlara basmanız yeterlidir.
/bagis nick miktar yazarak oyun içinde birbirinize ammo gönderebilirsiniz.(örn. /bagis unity 99)Tek seferde maksimum 99 ammo gönderimi yapılmaktadır.
OYUN KURALLARI


Spawn bölgesine lazer kurmak yasaktır.

Küfür & Argo kesinlikle yasaktır.


Hook ile Havada Asılı Kalmak yasaktır.


Sizleri de serverimize bekliyoruz. SERVER IP ADRESİ : 95.173.174.5DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.