Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Çorum Halı Yıkama

Ç Çorum Oto Çekici Konu Sahibi
3 ay (4 mesaj)
Çorum Halı Yıkama
Çorum Halı Yıkama; fabrika sistemi ile halılarınızı el değmeden temiz, titiz, özenli bir şekilde ucuz fiyatlarla yıkatabileceğiniz, Çorum’un en prestijli fabrikasyon halı temizleme firmasıdır. Telefon numaralarımız, Whatsapp numaramız ve aynı zamanda web sitemiz üzerinden halı yıkatma talebinde bulunabilirsiniz. Hem de 7 Gün 24 Saat Açığız.

Halılarınızı Nasıl Yıkıyoruz ?
Halılarınızı el değmeden yıkama teknolojisini kullanarak yıkıyoruz. %100 temiz halı yıkama sistemimiz ile artık halılarınız tek tek yıkanıyor. Çorum Halı Yıkama özel kurutma odalarımız sayesinde halılarınız nemli kalmıyor böylelikle halılar her zaman ilk gün ki gibi tertemiz kokuyor.Web sitemizi ziyaret etmek ve hemen halılarınızı online olarak yıkatmak için bağlantıyı takip edin.< Resime gitmek için tıklayın >
Çorum Halı Yıkama
Çorum halı yıkama, Makine, Akrilik, Bambu, Viskon, Çin, Nepal, Milas, Bünyan ve Afgan halılarınızı evinizden alarak tekrar evinize teslim etmektedir.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.