Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
1724
Tıklama
0
Öne Çıkarma
## Computex 2008: Avermedia'dan GPS Destekli TV Kartı ##

F fx57 Konu Sahibi
12 yıl (29196 mesaj)


Tayvan'da gerçekleştirilen Computex fuarının dikkat çeken ürünlerinden biri de Avermedia'nın sergilediği yeni tv kartıydı. Harici formda olan ve usb portu üzerinden sistemlere bağlanan tv kartının en önemli özelliği entegre gps yani küresel yer belirleme desteğiyle geliyor olması gösterilebilir. AverTV Volar GPS 805 kod adını taşıyan DVB-T uyumlu kart sahip olduğu GPS yongası ile (0.23 A) tv izleyebilmenin yanı sıra gitmek istediğiniz yeri bulmanıza da yardımcı olur. Dizüstü bilgisayarlar için hazırlanan kart eş zamanlı olarak sayısal tv yayınlarını ve gps uygulamalarını PIP modunda kullanabilmesine olanak tanıyor. Ayrıca yine eş zamanlı olarak ses yayınlarını ve GPS sesli yönlendirme özelliğini kullanabilmenize de fırsat tanıyor. Kullanılan GPS modülünün az bir ömaliyet getirdiğini belirten Avermedia'nın yeni ürünü sahip olduğu MMCX bağlantısı ile harici GPS anteninin ve dahili tv anteninin kullanılabilmesini de sağlıyor. AverTV 6 yazılımının yanı sıra GPS desteği için PaPaGo uygulamasına da sahip olan ürün pek çok Avrupa ülkesine yönelik olarak harita desteği sağlayabiliyor. Tabi uygulamanın 3 aylık deneme lisansı ile geldiğini de belirtelim. Ürünün fiyatının 90$ civarında olduğu belirtiliyor.

 Haberi Portalda Gör

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >


A AnseLmo82
12 yıl (2747 mesaj)
bunu kullanmak için arabada notebook mu taşıyacam hayatta olmaz
M MrPerFormance
12 yıl (1315 mesaj)
Ayrıca 3 aylık deneme sürümü. ayrıca avermedia tv kartı almam biir daha hele dvb-s hiç almam. avermedia driver konusunda gerçekten kötü. bir driver yazıyor bir daha ortada bişey yok.
A AnseLmo82
12 yıl (2747 mesaj)
quote:

Orjinalden alıntı: MrPerFormance

Ayrıca 3 aylık deneme sürümü. ayrıca avermedia tv kartı almam biir daha hele dvb-s hiç almam. avermedia driver konusunda gerçekten kötü. bir driver yazıyor bir daha ortada bişey yok.


Kart bide DVB-T (Karsal Dijital Yayın) ülkemizde bu yayın yokki
D darel-x
12 yıl (1250 mesaj)
Sürücü ve yazılımları beş para etmez.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.