Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Çok çok acil uydu alıcısı tavsiyesi

E Ertie Konu Sahibi
2 yıl (326 mesaj)
Sevgili genç arkadaşlar.
Evde kablolu yayın teledünya ve netflix var. Apartmanda kurulmuş çift çanaklı bir uydu sistemi mevcut. Biz kablo yayın kesildiğinde uydu üzerinden yerli ve yabancı kanalları seyretmek istiyoruz. Film resim benzeri medya uygulamaları yapmayacağız. Sadece yerli ve yabancı kanal televizyon seyredeceğiz.
75 yaşında emekli bir kişiyim, fazla zorlanmak istemiyorum. Biraz araştırma yaptım ve keseme uygun aşağıdaki ürünleri buldum. Bu konuda ilgili ve bilgili gençlerin tavsiyesine ihtiyacım var. Bana yardım elinizi uzatır mısınız?
1. Humax HD Nano..................189.00 TL
2. Humax HTR 1000S(FillBox yok)...211.00
3. Next YE-18500 HD CX Plus.......235.00
4. Next YE-2000 HD CX Full HD.....290.00

Tavsiyelerinizi bekliyorum
Hepinize sevgiler ve saygılar...
U ulusalonur
2 yıl (3628 mesaj)
Abi bunların hiç birine o kadar para vermeye gerek yok. Aşağı yukarı hepsi aynı tür cihazlar. 100 TL ye kadar alacağınız herhangi bir uydu alıcıdan pek farkları olmayacak. Zaten devamlı kullanmayacakmışsınız, alın ucuz bulduğunuz herhangi bir cihazı kullanın gitsin.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

E Ertie Konu Sahibi
2 yıl (326 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: ulusalonur

Abi bunların hiç birine o kadar para vermeye gerek yok. Aşağı yukarı hepsi aynı tür cihazlar. 100 TL ye kadar alacağınız herhangi bir uydu alıcıdan pek farkları olmayacak. Zaten devamlı kullanmayacakmışsınız, alın ucuz bulduğunuz herhangi bir cihazı kullanın gitsin.
Aldım delikanlı aldım da maalesef sorun çıkardı. Hometech 1050SE aldım. Cihazı kurup taratıyorum avrupa kanalları çıkıyor. Türksat gelmiyor. Eve bir uyducu çağırdım oda ayar yaptı turksat kanalları geldi bu sefer avrupa kanalları yok oldu. Adam tek swich var onun için ikisi bir arada olmaz dedi. Bunun için yeni bir cihaz arayışına girdim.
B babapars
2 yıl (2280 mesaj)
18500 cıs plus kullanıcısıyım çok hızlı değil ama iş görür tavsiye ederim basit ve kullanışlı< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.