Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
12
Cevap
0
Tıklama
50
Öne Çıkarma
Çocuklarını silahla tehdit edip 'Sizi öldüreceğim' diyen anneye çocukların velayeti verildi

F
Francis J. Underwood Konu Sahibi
2 hafta (750 mesaj)
Şu rezalete bakın. Çocuklarına “sizi öldüreceğim” diyen psikopat anneye velayet davası açılmasına rağmen, mahkeme akıl almaz şekilde velayetin annede kalmasına karar veriyor. Çıldırmamak elde değil..Ankara'da bir anne çocuklarına dehşet dolu dakikalar yaşattı. Eşiyle tartışan kadın, kocası evden çıkmasının ardından çocuklarına silah doğrultup "Sizi öldüreceğim" dedi. Ancak mahkeme çocukların velayetini anneye verdi.


7 yıldır evli olan ve 5 ila 6 yaşlarında iki çocuk sahibi Y.M. ve C.M. çifti evde şiddetli bir tartışma yaşadı. Tartışmanın ardından baba evden ayrıldı. Bu duruma öfkelenen anne C.M. çocuklarına silah doğrulttu. Zavallı çocukların korku anlarını ise çektiği video ile eşine gönderdi. Videoda annenin çocuklarına 'sizi öldüreceğim, kendimi de' demesi dikkat çekti. Neye uğradığını şaşıran çocukların ise ağlaması video görüntülerinde yer aldı.Videoyu izleyen baba, eve giderek çocuklarını aldı ve babaevine götürdü. Bir süre sonra çocukları görmesi için C.M.'ye izin verdi verdi ve annelerine gönderdi. Ancak daha sonra anne C.M. çocukları babaya geri vermeyi reddetti. Mevcut gerginliğin artması üzerine çift karşılıklı olarak boşanma davası açtı.

MAHKEME ÖNCE VELAYETİ BABAYA VERDİ
Baba Y.M. çocukların velayetini almak için mahkemeye başvuruda bulundu. Eşinin kendisine gönderdiği video kayıtlarını da delil olarak mahkemeye ibraz etti. Mahkeme babanın velayet talebini kabul etti. Mahkeme çocukların velayetini babaya verip, anneyi de savcılığa ihbar etti. Anne C.M. ise baba hakkında 'uzaklaştırma' kararı talep etti. Mahkeme bu talebi de kabul etti.

ANNE MESAJLARI GEREKÇE GÖSTERDİ
Ancak anne C.M. çocukları babalarına yine teslim etmedi. Baba Y.M. ise çocukların kendisine geri vermesi için eşine telefon mesajı attı. Anne kendisine atılan mesajları gerekçe göstererek polise başvurdu. Mahkeme 'uzaklaştırma' kararını ihlal ettiği gerekçesiyle babaya üç gün hapis cezası verdi. Anne C.M. bu karardan sonra yeniden mahkemeye başvuruda bulunarak çocukların velayetini kocasından geri aldı.

Baba Y.M. kendisine gönderilen videoya rağmen velayetin anneye verilmesine itiraz etti. Savcılık C.M. hakkında 'silahlı tehdit' suçlamasıyla dava açtı.Şimdi mahkemenin babanın velayet itirazına vereceği karar bekleniyor.Ortadoğu'da sıradan bir gün
Yoruma Git
nil2014 - geçen hafta +38

N
nil2014
geçen hafta (235 mesaj)
Ortadoğu'da sıradan bir gün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


R
Rindaman
geçen hafta (6118 mesaj)
Bu ülkede küçük yaşta ne kadar travma yaşarsan o kadar iyi. Sonra cinayetler, hırsızlıklar, tecavüzler falan hikaye geliyor.
I
Ike
geçen hafta (2970 mesaj)
Ülkede hukukmu var? Hakim karşısında ne kadar yalancı olup ağzın laf yaparsa okadar mağdur ve masumsun! Araştırma yok, delil yok, ıspat yok yalan çok! Bu ülkede suçlular suçsuz, suçsuzlarda suçludur net!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


K
KapMet
geçen hafta (23 mesaj)
İnanırım her kelimesine, bir tane dolandırıcı bayan ile de ben uğraşıyorum.
Rabbimden oğlumu öldürmemesi için her an duayı dilimden eksik etmiyorum. Ama mahkeme hala sonuçlanmadı kaç ay geçti
GEÇ GELEN ADALET, ADALET DEĞİLDİR

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Francis J. Underwood

S
sdenizhan
geçen hafta (72 mesaj)
Ya bu kadının çok iyi bir avukatı var ya da kadının kendisi çok cin ... kocasına uzaklaştırma cezası verdirip üstüne hapiste yatırması, velayet davasına etki edip kazanmasına neden olmuş.

Ama hakim'in uyanık olması lazım. Çocukları geçici devlet korumasına aldırıp sonra velayet davalarına devam etmeleri lazımdı. Çocukları korumak öncelikli karar olmalıydı.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

T
tunay34bg
geçen hafta (157 mesaj)
Çocukların yaşları küçük. Boşana biri olarak bana avukatımın dediği en büyük o... olsun çocuklar anneye verilir. şimdi bu kadın nafaka + yoksulluk + maddi manevi tazminat falanda alır. babası ölünce onun emekli maaşını da alır.. vay babanın haline bu ülkede


Bu mesaja 1 cevap geldi.

K
KapMet
geçen hafta (23 mesaj)
Hangi hakim uygular bu dediğinizi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @sdenizhan

K
KapMet
geçen hafta (23 mesaj)
Aynen türk medeni kanunu ben “kadın mafya yasası”
Diyorum. Eğer soyunuz bozuksa ve kadınsanız ölene kadar kerhanede çalışmanıza bile gerek kalmaz.
İstediğinle de birlikte olursun erkek arkadaş edinmek suç değil.
Amma bu tür bayanlar eninde sonunda cezasını bulur. Mevlam zalimin cezasını erteler ama unutmaz!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @tunay34bg

R
raunk
geçen hafta (1252 mesaj)
Oha haberlerde görmüştüm kadın çok üzgünüm diyordu.Üzgün olsan ne yazar psikopatsın
V
Vatov
geçen hafta (4620 mesaj)
Aynısını baba yapmış olsa f*ministler ortalığı ayağa kaldırıp "erkeklere ölüm" diyordu. Sözde eşitlikçi ama Türkiye'de hangisi görsem erkek düşmanı ve pozitif ayrımcılık destekçisi. Bu durumda bile kadını savunacak şeyler bulurlar.
K
kmlkszhacker
geçen hafta (231 mesaj)
Adaletin doğru işlemedi bir yerde sıradan bir gün

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


L
lautream0nt
geçen hafta (2129 mesaj)
Bu çocukların günahı neydi Tanrım...Böyle bir kadın çocuklarına şimdiye kadar doğru düzgün bir sevgi bile vermemiştir eminim. Bir annesin ya anne anne...Bu düzen gerçekten çığırından çıkmış durumda. Malesef bu psikopatlıkların, bütün kötü şeylerin baş sorumlusu düzeni yöneten insan müsveddeleridir. Ulan sevgi içinde insan gibi barış içinde kardeşce yaşamak varken neden sen insanların bu hale gelmesi için uğraşırsın ?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.