Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Çocuklara İlham Veren Belgeseller

D Doğala Doğru Konu Sahibi
3 ay (28 mesaj)
Belgesel izlemeyi hepimiz seviyoruz diye düşünüyorum, çocuklar yetişkin belgesellerini çok sevmez, peki heyecan verici ve eğitici belgesellerle çocuğunuzla birlikte evde geçireceğiniz zamanı daha kaliteli hale getirebilirsiniz desem ne dersiniz? Aşağıda tavsiye edeceğim belgeselleri birlikte seyrederek hem çocuğunuzun izlenimleri hakkında konuşun hem de verimli zaman geçirin!

Çocukların hayal dünyalarına hepimiz hayranız, onların bambaşka dünyaları var çünkü, bu yüzden çocuklarla oyun oynamak, sosyal aktiviteler yapmak her zaman beni mutlu etmiştir, içimdeki çocuğu bu şekilde yaşatıyorum. Hele çocuğunuzla birlikte uzayın derinliklerinden, balta girmemiş ormanlara, canlıların hayran olunası yaşamlarına, bambaşka diyarlara götüren belgeseller, yeni şeyler öğrenmenin en güzel yollarından biri diye düşünüyorum. Aranızda belgesel izlemeyi sevmeyen varsa eğer bir de çocuğunuzla birlikte izlemeyi ya da çocuğunuz yoksa bile vahşi doğayı, dünya üzerindeki farklı kültürleri ve yaşamları, güncel sorunları belgeseller aracılığıyla tanımak, hayatı anlamlandırabilirsiniz 😊. Belli bir yaşın üzerindeki çocuklarla birlikte izlenecek belgeseller, çocuğunuzun olaylara derin hayal dünyalarıyla, bitmek bilmeyen keşfetmek aşkıyla izlediğinizde siz de çok farklı bir deneyim kazanacaksınız bundan eminim… Şimdi sizleri farklı ilgi alanlarına hitap eden çocuğunuzla birlikte izleyeceğiniz öğretici, maceracı bir o kadar da başarılı belgeselleri sizler için hemen aşağıda listeliyorum.


< Resime gitmek için tıklayın >

Yazının Devamı ve Kar Amacı Gütmeyen Sitemizi Desteklemek İçin TIKLAYINZ..DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.