Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Clubhouse sohbetleri paylaşmanıza imkan tanıyor

E ekrem71 Konu Sahibi
2 ay (28851 mesaj)

Clubhouse Clips duyurulduSosyal medya dünyasının yükselen yıldızı Clubhouse bulunabilirliği arttırmak adına sohbet odalarına önemli bir yenilik getiriyor. Artık sohbet odalarında kısa bir kayıt alıp paylaşmak mümkün. Clubhouse Clips dönemiClubhouse Clips adı verilen yeni özellik herkese açık sohbet odalarından kısa bir kesiti sosyal ortamlarda paylaşmanıza imkân tanıyor. Sohbet esnasında  yöneticiler makas ikonuna tıkladıkları zaman 30 saniyelik ses kaydı alıyor. Sonrasında bunu Instagram, Twitter, Facebook, iMessage veya WhatsApp platformlarında paylaşabiliyor. Ayrıca Bkz.Getir, İspanya'da hizmet veriyorDiğer bir yenilik ise Replays adını taşıyor. Replays özelliği kullanıcı istediği takdirde sohbetleri arşivliyor ve diğer kullanıcıların bulmasını sağlıyor. Replays özelliği varsayılan olarak açık gelse de kullanıcı bunu kapatabiliyor. Son olarak spesifik insanları, kulüpleri, canlı odaları ve etkinlikleri daha verimli bir şekilde aramanızı sağlayacak yeni arama aracı, Android kullanıcıları için mekansal ses desteği de yenilikler arasında. Bu yenilikler ay içerisinde tüm kullanıcılara sunulmuş olacak. 

 
Kaynak:https://www.engadget.com/clubhouse-clips-update-224758709.html

 Haberi Portalda Gör


M MarionCobretti
2 ay (1328 mesaj)
Bunun davetiyeleri parayla satılıyordu ki hala da satılıyordur herhalde. Karı kız düşürdüğünden bahseden dallamatorler vardı.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


D danlabilic
2 ay (612 mesaj)
nası

unuttuk

seni

ama
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.