Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Clio 4 - Harita (Navigasyon) Nereden İndirebilirim?

P Psikotrex Konu Sahibi
3 ay (4758 mesaj)
Merhaba arkadaşlar. Araba konusunda çok cahilim kusura bakmayın. Eşimle varımızı yoğumuzu ortaya koyup 2013 Model Turbo EDC Clio Icon aldık. Yol bilgimiz zayıf olduğu için navigasyon çok önemli. Ancak içindeki harita 2011 yılına ait. Hep yanlış yol tarif ediyor. Bunun içindeki haritayı güncelleyemedim araba internete bağlanmadığı için. Güncel harita indirilebiliyormuş ancak onu da bulamadım. Bana yardımcı olabilecek birisi var mıdır acaba?

Az önce konuyu genel oto konusuna açmıştım. Otomotiv bölümünde hiç takılmadığım için yanlış yere açtım sanırım burası daha doğru yer gibi :)
A artakalan
2 ay (1179 mesaj)
Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız güle güle kullanın inşallah.
https://www.youtube.com/watch?v=Kivm0FbwLpo&feature=youtu.be
Şu adresten istediğin butun bilgilere ulaşabilirsin.. Yorumların içinde ilk karşına çıkanda harita linki mevcu zaten oradan bilgisayarina indirir ve usb ya atarak videodaki tarif ile kolay bir şekilde halledebilirsiniz.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

P Psikotrex Konu Sahibi
2 ay (4758 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: artakalan

Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız güle güle kullanın inşallah.
https://www.youtube.com/watch?v=Kivm0FbwLpo&feature=youtu.be
Şu adresten istediğin butun bilgilere ulaşabilirsin.. Yorumların içinde ilk karşına çıkanda harita linki mevcu zaten oradan bilgisayarina indirir ve usb ya atarak videodaki tarif ile kolay bir şekilde halledebilirsiniz.
Link bulamadım hocam silinmiş herhalde :) Mail attım umarım dönüş yapar.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.