Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
4
Cevap
316
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Clash of Clans erken yükseltilmiş belediye binası
D
8 ay
Er
Konu Sahibi

Öncelikle merhaba ben clash of clans'ta belediye binası 10'u 11'e herşeyi fullemeden yükseltmişim ve oyunu biraz oynayıp bırakmışım neden böyle aceleci davranmışım bilmiyorum ama savaşlarda zorluk çekiyorum ne yapmamı öneriyorsunuz lütfen yardımcı olun
< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkPeriodElf -- 15 Nisan 2022; 16:14:3 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Q
8 ay
Yüzbaşı

Savunmanı hızla yükseltmen lazımL
7 ay
Yüzbaşı

Duvarları görmezden gel, ağır savunmaları fulle; mesela yaylar, hava savunmaları vs.
Elindeki tüm kara iksiri herolara ver ve kara iksir artarsa, binici, atıcı, cadı ağırlıklı ilerlenebilir.
Ama yerinde olsam labaratuarımda; madenci-binici-ejderha-balon-yeti-şifacı-kırıcı olarak ilerlerdim. Bunları fullersen 3-4 farklı atağı mükemmel yapabilirsin.

Binici atağına dair ise, şuraya bir videomu ekliyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=u8fg5-BPZxs&t=43sT
7 ay
Yarbay

savunma hikaye! her türlü kaybedeceksin. lakin her türlü kazanamazsın. bunun için de heroları öncelikli olmak üzere, tüm saldırı birliklerini yükseltmek ilk hedeftir. bb'yi erken basmanın cezası, klan savaşlarına katılamamaktır.

köyü dengeli bir duruma getirinceye kadar, bol bol saldırı yaparak ganimet toplamaktan başka çare yok. super goblin tavsiye ederim. bir inşaatçı da boşta bırakarak, duvar yükseltmesi yapın. ikinci köyden de 6. inşaatçıyı ne yapıp edip alın. acele etmenize de gerek yok. full level köy için yıllarını vermeniz gerekecek.P
6 ay
Teğmen

Arkadaşlar bende bb11 de son günlerdeyim. Bomba, hava bombası vs hariç her şeyi fulledim. Herolar ve askerler düşük. Sizce bb12 basayım mı ? Yoksa heroları maksliyim mi ?
Fotoğrafları ekledim.
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.