Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
272
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Citroen c1 (2011 ) için multimedia sistem önerisi

T travel-master Konu Sahibi
7 yıl (72 mesaj)
Kronik bir çakmak priz arızası yaşıyorum .Navigatörü ve aracın orijinal ses sistemini açtığımda sigorta atıyor. Servis tamir etti ve kablodan kaynaklandığını söyledi ama , başka bir kablo ile yine aynı arızayı yaşadığım için ve cd çalar da mp3 özelliği de olmayınca zibille kablo vs ile uğraşmak yerine , yeni bir multimedia sistem takmayı düşünüyorum .
Konsolun bu tarz bir değişikliğe uygun olup olmadığına da emin değilim , belki biraz at şeyine kelebek olacak ama her halükarda bu düzeneği kurmam gerekiyor .

Kötü tarafı bu işlerden de hiç anlamam ve direkt elektrikçiye gidip kazıklanmak da istemiyorum .

http://www.hepsiburada.com/liste/pioneer-sph-da110-appradio-7-goruntu-sistemi-digicom-garantili/productDetails.aspx?productId=otaysph-da100x&categoryId=60001687

http://www.hepsiburada.com/liste/navitech-nx-145r-43-arac-ici-multimedia-navigasyon-cihazi/productDetails.aspx?productId=otdelnx145r&categoryId=60001687

bu tarz sistemler var ,sizce iş görür mü ?
yorumlarınız için şimdiden teşekkürler .DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.