Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
263
Cevap
0
Tıklama
251
Öne Çıkarma
Cevap: CİMER'E UPLOAD HIZLARINI HER GÜN ŞİKAYET EDİYORUZ! (14. sayfa)

N
ne_demek
4 gün (1195 mesaj)
Bu kadar başvuru oldu diye bence kestiler dün herkesin internetini akıllı olun diye


Bu mesaja 1 cevap geldi.

X
xSwindLer
4 gün (2467 mesaj)
Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi'ne (CİMER) yapmış olduğunuz başvuru ilgisi nedeniyle Kurumumuza yönlendirilmiş olup, başvurunuz incelenmiştir.  

Görüş ve önerileriniz değerlendirilmek üzere Kurumumuzun ilgili birimine aktarılmıştır.

Kurumumuzun görevleri, elektronik haberleşme sektöründe düzenleme ve denetleme yoluyla etkin rekabetin tesisi, tüketici haklarının gözetilmesi, ülke genelinde hizmetlerin yaygınlaştırılması, kaynakların etkin ve verimli kullanılması, haberleşme alt yapı, şebeke ve hizmet alanında teknolojik gelişimin ve yeni yatırımların teşvik edilmesi ve bunlara ilişkin usul ve esasların belirlenmesi amacıyla çıkarılan 05.11.2008 tarih ve 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu ile belirlenmiş olup, bu Kanun hükümleri uyarınca yalnızca Elektronik Haberleşme Sektöründe faaliyet gösteren işletmecilerin neden olduğu tüketici ihlallerini değerlendirmektedir.

Bu kapsamda, tüketiciler tarafından işletmecilere gönderilen şikâyetlerin cevaplandırılması sağlanmakta ve şikâyet ve cevapların değerlendirilmesi sonucunda geneli ilgilendiren ihlallerin tespit edilmesi ile Kurum mevzuatlarının ihlal edilmesi durumunda mevzuatımız kapsamında gerekli düzenleme ve denetimler yapılmakta ve denetim sonucuna göre gerekli müeyyideler uygulanmaktadır.

Bu kapsamda alınan kararlar ve uygulanan müeyyideler Kurumumuz internet (http://www.btk.gov.tr/) sayfasından kamuoyuna duyurulmaktadır. Diğer taraftan tüketicilere yönelik yapılan düzenlemeler, alınan kararlar ve devam eden çalışmalar da internet sayfamızda yayımlanmaktadır.


Bilgilerinizi rica ederiz.
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu
Tüketici ile İlişkiler Müdürlüğü
A
Agnostique
4 gün (22 mesaj)
Upload hızım yüksek olmasan bende konu ile ilgili şikayet yapardım :(


Bu mesaja 1 cevap geldi.

N
NitroNos Konu Sahibi
3 gün (8406 mesaj)
Bu BTK'nın yönetim dahil bütün çalışanlarının değişmesi lazım bilgili insanlar değil boşa koltuğu dolduran insanlar yer alıyor.

Başka ülkede olsa tüketici her zaman haklıdır ama Türkiye'de kimse kimseyi takmıyor.
Bu mesajda bahsedilenler: @Galatas4ray

N
NitroNos Konu Sahibi
3 gün (8406 mesaj)
Ülke en ufak saldırıya göğüs geremiyor.Yazık o kadar para ödüyoruz anca reklamlara yatırıyorlar.
Bu mesajda bahsedilenler: @ne_demek

L
Leuven
3 gün (38 mesaj)
Arkadaşlar DESTEK hergün yazın gönderin. Bunun bir mahsuru veya hukuğa aykırı herhangi bir yönü yok.
B
bilgindünyamız
dün (30 mesaj)
Sadece upload değil download hızlarında da sorun var,biz 1-2 kez şikayetçi olmuştuk ama nafile size verilen klasik cevaplar gibi bize de verilmişti..Bu işi kökünden halletmek ancak sayın cumhurbaşkanımıza kaldı..Başka yolu yok..Ülkemizdeki tüm adsl hatlarının fiber kablolarla değişmesi ve İSS'deki tüm altyapılarının (araç,gereçlerin) tümden değişmesi gerekiyor..Yenilenme gerekli..Milyarlarca dolar paralar harcanıyor altyapı için ama nafile bu yenilikler olmadan tüm masraflar boşa bence..


Bu mesaja 1 cevap geldi.

N
NitroNos Konu Sahibi
19 sa. önce (8406 mesaj)
Malesef dünya'da 1 G/bit kullananları görünce bizdeki fiberin aslında işe yaramadığını anladım sadece tek faydası düşük ping değeri.

Ne indirme hızı yüksek nede yükleme hızı.
Bu mesajda bahsedilenler: @bilgindünyamız

B
bilgindünyamız
19 sa. önce (30 mesaj)
Aynen kökten değişim gerekli..Daha önce 8 mbs hız vardı,şimdi 35mb hız var ama hız da bir değişiklik yok,her ikisi de aynı hız,aralarında hiçbir fark göremedim..
X
XpressMusic34
17 sa. önce (10132 mesaj)
Sizin upload hızınız kaç? Yine de yazabilirsiniz engel değil sonuçta. Genel bir talep iletebilirsiniz.
Bu mesajda bahsedilenler: @Agnostique
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.