Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
5
Cevap
2170
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Çılgın tavuklar isimli siteden para kazanıyoruz
D
8 yıl
Er
Konu Sahibi

Çılgın Tavuklar Rehberi(MTS):
Arkadaşlar bu oyun hiç yatırım yapmadan yavaş, yatırım yaparsanız hızlı gelişip
gerçek para kazanabileceğiniz bir oyun.Yavaştan kastım gerçekten sabırlı bir şekilde her gün 5-10 dakikanızı
ayırarak bir kaç ay içerisinde gelişip,geliştikcede dahada hızlı gelişeceğiniz bir oyun.

1.yol Başlangıçta 1500 akçe içe başlayacağınız bu oyunda sol taraftaki sütundan pazar sekmesine tıklayıp 2 tane pamuk adlı tavuktan alıp
oyuna başlayabilirsiniz.Bu iki tavuk saatlik 180 yumurta verir.Oyun başında deponuz 2000 dir.2000 yumurta satışından 30akçe kazanırsınız.
oyun her gün size 20 küsür bonus akçe verir.Saatlik üretimler offline durumdada çalışıyor elbette yani oyun başında beklemenize gerek yok :)

2.yol 1500 küsür akçe ile başladığınız bu oyunda kümes sekmesine giderek orada bulunan bonusu yaparak 5 yumurta kasabilirsiniz bunu istediğiniz kadar yapabiliyorsunuz.
Şimdi başlangıçta bonusla 1520 akçe olduğunu farzedersek hiç pamuk almadan kızarık almamız için 80 akçeye ihtiyaç var.2000 yumurta 30 akçe yapıyor yani bizim 5300 yumurta satmamız lazım.
Buda demek oluyorki 1060 kere bonusu yaparsak kızarık tavuğunu alıp sattlik 300 üretimle başlayabiliriz..

YENİ BAŞLAYACAKLAR İÇİN KAYIT LİNKİ:https://www.cilgintavuklar.com/kaydol.php?ref=189567 (bu linkten kaydolursanız her türlü sorularınızada ayrıca ilgilebilirim teşekkürler:)

ÖNEMLİ!!!
Herkesin aklındaki soru bu adamlar niye bize para versin.CVP: çünkü kendileri daha çok kazanıyor.
Oyunda ödeme puanı sistemi olduğu için bu sistem sayesinde oyun yapımcıları batmaz :).Ödeme puanı akçe ile alınabilir fakat stoklarla sınırlı belirli zamanlarda stoklar fullenir
Ödeme puanı olmadan sistemden para çekemezsiniz.Ödeme puanı geliştikçe az az artar extradan referans ve akçe ilede alınabilir.
ödeme puanınız 10 ise oyunda minumum çekme miktarı olan 10 tl yi çekebilirsiniz 2 tl kesinti ile 8 tl hesabınıza yüklenir.
TABİKİ EN BAŞTA BELİRTTİĞİM GİBİ YATIRIMSIZ SABIR İSTEYEN BİR OYUN.REHBERİMİ OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!!!

YENİ BAŞLAYACAKLAR İÇİN KAYIT LİNKİ:https://www.cilgintavuklar.com/kaydol.php?ref=189567 (bu linkten kaydolursanız her türlü sorularınızada ayrıca ilgilebilirim teşekkürler:)C
8 yıl
Er

çılgın tavuklar için gelir hesaplamayı buradan yapabilirsiniz.

http://cilgintavuklarhesaplama.blogspot.com/A
7 yıl
Er

Y
7 yıl
Er

http://cilgintavuklar.com/onuyelik.php?ref=3705< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

B
7 yıl
Onbaşı

hiç para yatırmadan gelir elde etmek mümkün değildir. ponzi bir sistem bu. güvenilir değil. şuanda onlarda tavuk çiftlik sitesi çıktı meydana nereden neden çıktı bunlar anlamak mümkün değil.G
7 yıl
Binbaşı

Bu madem bir yatırım kanalı neden oyun olarak nitelendiriliyor?

Ben simdi 100 tavuk alsam yem vermesem tavuklar ölecek mi?Bu tarz şeylere ne çok inanan varmış arkadaş nasıl bir kerizliktir buDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.