Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
33
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Chrome tarayıcı geçmişimi nasıl saklarım?

S
soytari041 Konu Sahibi
3 yıl (122 mesaj)
Öncelikle neden konuyu buraya açtım çünkü Tarayıcılar için bir seçenek yoktu İnternet başlığında. İnternet harici bir yerde bunun konusu varsa da onu oraya taşıyan arkadaş bunu da oraya atabilir. Uyuz oldum.

Konuya gelirsek:

Bilgisayarımın geçmişi sürekli siliniyor. Belli ki biri olmaması gereken şeylerle uğraşıyor ki buna gerek duyuyor. Bunu öğrenmek istiyorum. Fakat geçmiş araştırmalarıma göre geri gelmiyor. Bunu bir kere yapan bir daha yapar. Geçmişi kaydeden bir program önerir misiniz? O kişi tarayıcının geçmişini silse bile bu programda kayıtlı kalsın ki bende öğrenebileyim.

Teşekkürler iyi forumlar!
T
teknoyardimci
3 yıl (243 mesaj)
Konu *Yazılım Genel* de açılmalı.Öncelikle bu dediğini yapamazsın fakat Google hesabını açık bırakırsan olur. MyActivity.Google.com'dan...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B
bahadırbarçin
geçen hafta (32 mesaj)
yanlış yerdesin dostum yazılım bölümünde açsaydın daha çok yardımcı olurlardı sana . ama bildigim kadarıyla öyle bir proğram yok google hesabını açık bırakırsan anca mümkün olabilirDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.