Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
CHP'nin başına 30'lu yaşlarında, hiç siyasete girmemiş lider lazım

T The Red Fox Konu Sahibi
7 ay (1977 mesaj)
Bu belki ülkeyi motive eder. Mümkünse yerli üniversitelerden mezun, yüksek lisans ve doktorasını dışarıda yapmış, iyi bir ailenin evladı olabilir. Kanada'nın başbakanı gibi. Finlandiya gibi, Yeni Zelanda gibi.
A Andres Escobar
7 ay (1203 mesaj)
CHP komple değişmeli kilicdar ve canan acayip kadrolaşmış içerde dediğin şey olmaz kongrede seçilemez böyle biri Ekrem ve Mansur dışında şansı olamaz kimsenin yerler orda< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


L Last Troll Bender
7 ay (1024 mesaj)
Hiç de lazım değil. Namaz kılarken poz verecek, üç kuruş sadakaya muhtaç edecek biri lazım. Halk bunu istiyor.< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


D Darch
7 ay (1637 mesaj)
Daha güzel bir teklifim var;

Tüm dünyada 65 yaş üstünün oy kullanması ve siyaset yapması yasaklanmalı, geleceği meçhul insanların ülkede söz sahibi olmaması gerekiyor. Gidip emekliliklerini yaşasınlar, siyaseti iş yaparken kendi geleceğini de düşünen gençlere bıraksınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darch -- 18 Kasım 2020; 11:50:56 >


O ozbey08
7 ay (5175 mesaj)
aynen,CHP nin başına genç Adolf Hitler lazım. millet otoriterlik seviyor
R Return to Monke
7 ay (11814 mesaj)
Türkiye'de kimse yeni yetme birisine oy vermez. Türkiye'de kazanabilmek için popülizm yapabilmek lazım,onun içinde bol bol TV'ye çıkmak,bol bol para harcamak gerekiyor.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.