Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
22
Cevap
0
Tıklama
4
Öne Çıkarma
Cevap: CHP hâlâ CHP: Haliç eski günlerine mi dönüyor? (2. sayfa)

K
Koks34
5 gün (788 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: SPAWN-TheUndead

İyi de bu haliç nasıl kirleniyor yine? Temiz bir deniz 10 ayda nasıl kirlenebilir? Saçma bir önerme gibi geliyor. Ya hiç temiz değildir, yahut sonradan kirletecek birşeyler dökülmeltedir.
marmara denizi hiç bir zaman temiz olmadı Hızlı gelişen sanayi, nüfus artışı ve düzensiz kentleşme sorunları yüzünden, Marmara Denizi ciddi bir kirlilik ile karşı karşıya. Hem kara kökenli kirlenme (evsel atıklar, endüstriyel deşarjlar, nehirden kaynaklanan kirlenme) ve deniz kökenli kirlenme (ulaşımdan kaynaklanan) Marmara Denizi’nin kendi kendini yenileme sürecinin çok üstündedir.

Bu sorun sadece ülkemizde değil tüm dünyada var ne kadar nüfus artışı sanayileşme varsa o kadar denizlerin yenilenme süresi uzuyor ve ortaya kirli bir görüntü çıkıyor bunun önüne geçebilecek teknolojik alanda şuan hiç bir şey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 21 Mayıs 2020; 18:20:42 >


Y
yolcum
5 gün (2037 mesaj)
Sandıkta kaybedince yalandan beslenmeye çalışan yeni bir asalak türü ortaya çıktı. Yalan olduğunu yüzüne belgeyle çarpıyorlar, elhamdülillah deyip başka bir yalana sarılıyorlar. Hakikaten iğrenç durumdalar...
K
Kartal Göz
4 gün (12657 mesaj)
Blokl blokla bi bitmediniz aktroller.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


N
Naruto45
4 gün (651 mesaj)
demokrasiyi az öğren saygı duymayıdıa boş boş konular açıp uğraşmayın

Videoyu izlemek için tıklayınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 22 Mayıs 2020; 12:31:25 >


T
TIGERSHARK
4 gün (2917 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

İstanbul'lu arkadaşlar cevaplasın.
Ben cevaplıyayım.

Haliçte değişen bir şey yok.

Bir kaç sene önce misafir olarak haliçte kano yarışlarına gitmiştik sütlüce taraflarına kanolar antreman yaparken şöyle suya bakmıştım. Bildiğin kahverengi ama öyle toprak kalktığından kahverengi değil bildiğin BOK rengi.Yani olur da biri boğulsa cesedi ancak trolle bulurlar. O zaman demiştim ki ulan bu haliç hani temizlenmişti ki belediye başkanı kadir topbaş tı.


Haliçi bu hale getiren galata köprüsüdür. Düzeltmek istiyorlarsa köprüyü yıkıp yeniden yapmak zorundalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIGERSHARK -- 22 Mayıs 2020; 14:33:6 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.