Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
11
Cevap
351
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Chip taktıracak mısınız?
M
4 ay
Binbaşı
Konu Sahibi

Bir zaman sonra mesela elimize bir chip taktırmaya zorlayacaklar ve bunun işlerimizi kolaylaştıracağını söyleyecekler. Sonrasında ödemeler, seyahatler ya da sağlık konusunda kolaylık için, bizi mecbur bırakacaklar. Mesela metroya binerken chip kolaylık sağlayacak. Tıpkı korona döneminde aşı olmayı dayattıkları gibi chip taktırmayı dayatacaklar. Mesela maaşınızın yattığı bankadan promosyon alabilmek için chip taktırmanız gerekli gibi uygulamalar gündeme gelecek. Basamak basamak, köleliğe gidecek bu işin sonu. İnsanlar chip taktıranlar ve taktırmayanlar olarak ikiye ayrılacak.

Chip taktıracak mısınız? Bu konuda düşünceleriniz neler?Bence yeterince köleleştirmişler zaten. Asgari ücrete ömrünü satan bir insan daha neyini verebilir ki? Olmuşken çiplisi olsun. Nasıl olsa hiçbir şeye direnmiyorlar.
Yoruma Git
SUBJECT 101 - 4 ay +6
S
4 ay
Yüzbaşı

Bence yeterince köleleştirmişler zaten. Asgari ücrete ömrünü satan bir insan daha neyini verebilir ki? Olmuşken çiplisi olsun. Nasıl olsa hiçbir şeye direnmiyorlar.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
T
4 ay
Binbaşı

cipi satarlar 😆< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @SUBJECT 101
S
4 ay
Binbaşı

Belli bir suç niteliğini ve dosya sayısını geçenlere takmalılar bence. Mesela sokaklarda artık dilenci görmeyiz. Katiller ya iyi insanlara zorla dönüşürler ya da o çip onların beyinlerini yakar gibi.
Anlatmak istediğim çipi yalnızca kötülere takacaksın.K
4 ay
Yarbay

1.4nm x86 olanını bekliyorum. Verimlilik önemli.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

W
4 ay
Binbaşı

Zorlayacaklarını kim söyledi üstte saydıklarının yarısını verseler ilk müşterisi benim zaten

Ha bu arada aşı olanlar da transformers olmuyor muydu ben hala aynı hissediyorum boşu boşuna yaptırmış olmayayım< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

M
4 ay
Yüzbaşı

İlk sırada olacagim< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

C
4 ay
Er

Ben de taktırırdım bundan öte yol yok zaten ne olacakG
4 ay
Yüzbaşı

Ben tam totoya taktıracam delik kapansın diye omg< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

D
4 ay
Yüzbaşı

Bi zamanlar ejderhacılar vardı noldu onlara?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

M
3 ay
Binbaşı
Konu Sahibi

'Verilerin sahibi hayatı kontrol eder' başlıklı bir youtube videosu izledim az önce. Uzunca video olduğu için, içinde dikkatimi çeken noktadan bahsedeyim:

"İnsanları açlıkla terbiye edecekler" diyordu sonlara doğru. Yani bu demek oluyor ki, kontrol altına girmek istemeyenleri zorluklar bekleyecek. Gıda fiyatlarının artması ve üretimin düşmesi de bu noktada bağlantı kuruduruyor insana. Yapay zeka da oyunun bir parçası.

İnşallah bunlar komplo teorisi olarak kalır.


https://www.youtube.com/watch?v=6SLibbCVn_w&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mobidik -- 25 Şubat 2023; 3:45:7 >

_
3 ay
Yarbay

Boyle birsey olacak olursa kosarak yaptiracak insanlar bunu. Yoksa kimliksiz vatandas olacaklar ve hicbir haklari olmayacak.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.