Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Chilliz ekosistemine Arsenal takımı da katılıyor

E ekrem71 Konu Sahibi
2 hafta (28224 mesaj)

AFC token duyurulduSocios platformuna dahil ettiği sayısız taraftar kripto parası ile geniş bir kitle kazanan Chilliz bu hafta önemli bir anlaşma daha yaptı. Köklü futbol kulüplerinden Arsenal kripto para dünyasına merhaba dedi. AFC token geliyorGeçtiğimiz haftalarda Manchester City takımının kripto parasını borsasında listeleyen Chilliz ekosistemi bu hafta da diğer bir İngiliz devi Arsenal ile anlaşma sağladı. $AFC token yakın zamanda piyasaya çıkıyor. Ayrıca Bkz.Sony, oyunları sizin yerinize oynayabilen bir yapay zekanın patentini aldıElinde AFC token tutanlar Socios üzerinden yapılacak olan pek çok kulüp etkinliğinde oy kullanma hakkına sahip oluyor. Ayrıca Chilliz borsasında da AFC token ticareti de yapabiliyorlar. Socios üzerinden ön satışını gerçekleştirecek olan AFC token ayrıca takımın kayıtlı taraftarlarına da bir adet hediye olarak gönderilecek. Arsenal’in web sitesinde bununla ilgili formlar açılmış durumda. Henüz ön satış fiyatı ile ilgili bilgi yok. 

 
Kaynak:https://www.socios.com/arsenal-to-take-its-global-fandom-to-the-next-level-by-launching-afc-fan-token-on-socios-com/

 Haberi Portalda Gör

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.