Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
7
Cevap
414
Tıklama
5
Öne Çıkarma
ChatGPT, veri analizinde artık çok daha başarılı: İşte yeni yetenekleri
E
geçen ay
Yarbay
Konu Sahibi

< Resime gitmek için tıklayın >
OpenAI, ChatGPT'nin veri analizi yeteneklerini bir üst seviyeye taşıyan güncellemeyi duyurdu. Yapay zeka, artık etkileşimli tablo ve grafik görünümleri sunarak verilerinizi gerçek zamanlı olarak daha derinlemesine incelemenize olanak tanıyor.Ayrıca Bkz.Derinlemesine: GPT-4o hakkında merak edilen her şey ve daha fazlasıE-tablo ve grafik analizi, bulut entegrasyonuChatGPT, grafikleri ihtiyaç duyduğunuz şekilde özelleştirmenize olanak tanıyor. Görünümü ve hissi sunumunuza veya raporunuza uyacak şekilde özelleştirebiliyor; sonrasında bunları indirerek kolayca çalışmanıza dahil edebiliyorsunuz. Yeni güncellemeyle artık çeşitli dosya türlerini doğrudan Google Drive veya Microsoft OneDrive hesabınızdan ekleyebiliyorsunuz. OpenAI, bu şekilde ChatGPT’nin e-tablo, doküman, slayt, Microsoft Excel, Word veya PowerPoint dosyasını daha hızlı algıladığını belirtiyor.Veri işleme de önemli ölçüde iyileştirildi. İster büyük veri kümeleriyle çalışıyor olun, ister karmakarışık verileri inceliyor olun, isterseniz de grafiklerle çalışıyor olun, ChatGPT bunların üstesinden kolaylıkla gelebiliyor. OpenAI, iyileştirmenin yeni başlayanlar için derinlemesine analizler yapmasını kolaylaştıracağını, uzmanların içinse rutin veri temizleme işinde zaman kazandıracağını söylüyor.Tüm ChatGPT kullanıcıları erişemeyecekYeni veri analizi özellikleri ChatGPT Plus, Team ve Enterprise kullanıcılarına sunulacak ve yalnızca GPT-4o modelinde kullanılabilecek.
Kaynak:https://openai.com/index/improvements-to-data-analysis-in-chatgpt/

 Haberi Portalda Gör

4o sesli asistanı denedim. Ücretsiz sürümü o kadar kısıtlı ki, taş çatlasa 2 dakikada limite ulaştım. Plus üyeliği bunun 5 katı limit veriyor ama o bile çok az. Demo...
Yoruma Git
Yorumun Devamı CWaRRioR - geçen ay +5
C
geçen ay
Yarbay

4o sesli asistanı denedim. Ücretsiz sürümü o kadar kısıtlı ki, taş çatlasa 2 dakikada limite ulaştım. Plus üyeliği bunun 5 katı limit veriyor ama o bile çok az. Demo için gösterdikleri olay son kullanıcıya tam olarak o şekilde ulaşamayacak belli ki. Hani şirket için sınırsız ya da çok yüksek sınırlı alırsanız ancak o olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CWaRRioR -- 18 Mayıs 2024; 13:55:22 >

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

W
geçen ay
Yarbay

Ücretsiz versiyona 4o sürümü ne zaman eklenecek? Hala ücretsiz versiyonu 3.5 sürümde kaldı. En azından 4 e geçirsinler.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
C
geçen ay
Yarbay

Her hesaba farklı zamanlarda güncelleme geliyor. Bana dün geldi, arkadaşıma da önceki gün.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @WatchAndLearnn
W
geçen ay
Yarbay

4o mu geldi size ücretsiz yoksa 4 mü ?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @CWaRRioR
C
geçen ay
Yarbay

Ücretsiz üyelikte 4o geldi, sesli asistanı kullanabiliyorum.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @WatchAndLearnn
M
geçen ay
Yarbay

kısıtlamalar çok yüksek. verimli bir kullanım söz konusu değil gibi. umarım bir çözüm üretirler. gpt 3.5 ile 4o arasında dağlar kadar fark var. 4o epey iyi.
W
geçen ay
Yarbay

4o nun matematik performansı nasıl en azından basit sorularda fizik matematik kimya formüllerini düzgün kullanıp %100 doğru sonuca ulaşabiliyor mu? Örnek üniversitelerde mühendislik derslerinde. Dinamik, statik, kütle enerji denkliği, termodinamik soruları vs gibi temel mühendislik dersleri. Bilginiz var mıdır?
Bu mesajda bahsedilenler: @CWaRRioR
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.