Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
264
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevir İndir Yayında !

M
muteas Konu Sahibi
7 yıl (0 mesaj)


Arkadaşlar Merhaba,

Yaklaşık 1 ay önce aracımda dinlemek üzere remixler arıyordum. Youtube üzerinde birbirinden güzel Dj setlerinin olduğunu farkedince bunları nasıl mp3 olarak indiririm sorusu geldi aklıma. Bu iş için yapılmış birkaç web sitesi gördüm ancak kimisinin yavaş olması, kimisinin ses kalitesini bozması, kimisinin spam denecek türden reklamlar basması beni rahatsız etti.

Bunun üzerine Cevirindir.Com u hayata geçirdim. Cevirindir.Com üzerinden sınırsız sayıda çevirme yapabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Konu ile ilgili yapıcı yorumlarınıza her zaman açığım.

Youtube Videolarını ses formatında indirmek için : Çevir İNDİR

Çevir İndir Nedir ?

+Çevir İndir, başta Youtube olmak üzere bir çok video paylaşım sitesinde bulunan video içeriğini ses formatına çevirmek üzere tasarlanmıştır.
+Çevir İndir servisini kullandığınızda, bilgisayarınıza çeşitli converter(çevirici) programları indirmenize gerek kalmaz. Program kurarak zaman harcamanıza neden olmaz ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
+Cevir İndir, kişisel videolarınızı ses dosyası olarak bilgisayarınıza indirmenizi sağlar.
+Çevir İndir servisi hızlıdır. Çevirecek olduğunuz dosya hızı, videonun uzunluğuna ve boyutuna göre değişecektir. Ancak kullandığınızda sizde hızın tatmin edici olduğunu göreceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muteas -- 24 Mart 2013; 17:38:59 >


M
muteas Konu Sahibi
7 yıl (0 mesaj)
Sunucu hızı arttırılarak optimizasyon yapılmıştır.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.