Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
0
Cevap
150
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: SAMSUNG GALAXY NOTE N7000 KULLANICILAR KULÜBÜ << 375 Üye >> LÜTFEN, İLK SAYFAYI OKUYUNUZ, OKUTUNUZ !

B Bombus Konu Sahibi
7 yıl (460 mesaj)
Wifi de kopma hiç yaşamadım. Sadece bluetooth ile şarkı dinlerken aynı zamanda işlem yaparsanız (tarayıcı (browser) ile gezermek vb), çok nadirde olsa çok kısa bir kesiklik yaşatıyor. Onun dışında çok memnunum.

Eksiler ve Eksikler
-Stock kamerada flash çalışmıyor. Cameramx uygulamasını kullanarak bu sorun çözülebiliyor. Cameramx resim çözünürlüğünü 3264x2448 kullanınca siyah ekranda kalıyor, bir alt çözünürlükte kullanınız.
-Applerde uyumsuzluk var(lollipop dan dolayı) kilitlenmeye sebep olan ve çalışmayan uygulamalar var. Sorun yaratan uygulamaları (kullanıcı uygulamaları) kaldırdım.
-Bluetooth da kopma sorunu var. Çileden çıkaracak kadar. Koptuktan sonra bluetooth kulaklık tekrar bağlansa dahi telefonu yeniden başlatana kadar bağlansa bile kulaklıktan ses gelmiyor.
-Pil tüketimi 4.1.2 fw ye göre 1,5 kat fazla, işlemcinin yüksek mhz de kullanması nedeniyle; bende pil tasarufu niyetiyle işlemci hızını düşürünce (yönetim: conservative maksimum işlemci hızı: 1200 Mhz ayarladım) bluetooth sorun çıkarmaya başlıyor, bağlı olmasına rağmen ses gelmiyor.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.