Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
24
Cevap
0
Tıklama
9
Öne Çıkarma
Cem Küçük: Seçimden sonra hesap soracaklar

O Omega Speedmaster Konu Sahibi
6 gün (1377 mesaj)
< Resime gitmek için tıklayın >


İktidara yakın Cem Küçük, muhalefetin seçimleri kazanması durumunda “hesap soracağını” iddia etti. Küçük, muhalefete ağır ithamlarda bulunmayı da ihmal etmedi.

Türkiye yazarı Cem Küçük, Canan Kaftancıoğlu kararının ardından CHP’den gelen tepkiyi değerlendirirken, muhalefetin seçimi kazanması durumunda “helalleşme” değil “hesap sorma” peşinde olacağını savundu.

Küçük, "Seçimlere 1 yıl var. Seçimler olup bitince hesap soracaklar. Yok diyorlar ama istedikleri bu. Dün Canan Kaftancıoğlu’nun cezası Yargıtay’da onandı. Muhalif isimler neler yazmış bir bakın. Hatta o isimler son bir haftada beğenmedikleri bir yazar Gezi'ye çağrıldı diye neler söyleyip yazdılar gördünüz. Bunların helalleşme çağrısına kanmayın. Tamamen aldatmaca!.." iddiasında bulundu.
Muhalefete karşı ağır ithamlarda bulunan ve iktidar ağzıyla yazısını sürdüren Cem Küçük, "Hükûmeti tek adam ya da otoriterlikle suçlayanların hepsi darağaçlarını kurmuş bile. Kutuplaştırmadan şikâyet edenler kutuplaştırmanın âlâsını yapıyorlar.” dedi.

Daha önce yaptığı açıklamalarda FETÖ’yü yere göğe sığdıramayan ve açık desteği sağır sultan tarafından bilinen Küçük, “Sözlerine Hukuk geldiğinde göreceksiniz diyorlar. Şu lafı en çok FETÖ’cüler kullanıyor: 'Bir gün hukuk size de lazım olacak.' Sürekli bir korkutma ve intikam isteği var.” diye yazdı.

Muhalefetin hesap soracağı korkusuyla yazısını sürdüren Cem Küçük, açılması muhtemel davaları itibarsızlaştırma çabasına da düşerek “Tabii kimi neyle suçlayacaklar belli değil" ifadesini kullandı ve iktidara uyarıda bulundu.

]https://www.yenicaggazetesi.com.tr/mobi/arada-bir-dogrulari-yazan-cem-kucukun-etekleri-tutustu-secimden-sonra-hesap-soracaklar-541363h.htm]< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sadece muhalefet mi? Normal vatandaşlar bile bir çok suç duyurusunda bulunacak.
Yoruma Git
Redeemertr - 6 gün +39
Zaten hesap sormazlarsa bir donem sonra hepsi sutlanir. 2 sey onemli, multeci sorunu ve fetonun siyasi bacagi ile feto ile baglantisi olmasina ragmen hic bir sekilde yargilanmayan tayfa.
Yoruma Git
Cem - 6 gün +27
ya ne olucaktı.

Yoruma Git
Yorumun Devamı buradan bir taytlı geçti - 6 gün +24

C Cem
6 gün (7066 mesaj)
Zaten hesap sormazlarsa bir donem sonra hepsi sutlanir. 2 sey onemli, multeci sorunu ve fetonun siyasi bacagi ile feto ile baglantisi olmasina ragmen hic bir sekilde yargilanmayan tayfa.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


R Redeemertr
6 gün (619 mesaj)
Sadece muhalefet mi? Normal vatandaşlar bile bir çok suç duyurusunda bulunacak.
L Long Nightt
6 gün (475 mesaj)
''kutuplaştırmanın âlâsını yapıyorlar''

20 yıldır bu memleketin maddi ve manevi tüm değerlerini sömüren ve sömürmeye devam edenler mi bunu söylüyor?Buna sadece güler geçerim...

Son zamanlarda muhalefet özellikle Zafer Partisi sayesiyle olması gerektiği gibi muhalefet yapmaya başlayınca bunları bir korku alıp gitmiş.Alışmışlar tabii hakaret etmeye ancak karşılık görmemeye şimdi tuhaflarına gidiyor.

Yahu twittera giriyorum malum partinin trolleri ''Sonuna kadar seninleyiz ölümüne ölümüne'',''devlet kainat lideridir'',''sizinle sonsuza kadar kutuplaşacağız'',''biz osmanlı torunuyuz bizans torunlarıyla aynı safta yer almayız'',''Hira dağının çocukları olimpos dağının çocuklarıyla mücadelede'' şeklinde kışkırtıcı ve halkı kin ve düşmanlığa iten twittler atınca sorun yok ancak muhalifler 20 yıl boyunca yapılan hukuksuzlukların hesabı sorulacak dendiği zaman (ki bunu sadece zafer partisi diyor.Diğerleri helalleşme peşinde) ''kutuplaşmanın alası' oluyor öyle mi?
B buradan bir taytlı geçti
6 gün (323 mesaj)
ya ne olucaktı.


yanınıza kar mı kalıcak......


Bu mesaja 1 cevap geldi.

K kırılanhayaller
6 gün (2334 mesaj)
Hesap sormazlarsa biz onlardan hesap sorarız sonraki seçimde onlarda gider bu kadar basit
Y yolcum
6 gün (2201 mesaj)
Her devrin bir hesap sorma ve hesap verme vakti vardır... Az kaldı...
P programmer_onur
6 gün (19276 mesaj)
Başta Reis olmak üzere her Akp'linin hayali< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @buradan bir taytlı geçti

K kax123
6 gün (54 mesaj)
Cem küçüktür ama mide bulandırır🤢

< Resime gitmek için tıklayın >< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

D Darch
6 gün (2082 mesaj)
Bu arkadaştan özellikle hesap sorulmazsa darılırım.

Darısı diğer tüm fetocuların başına, evet fetö değil feto. 2016 öncesi ve sonrası diye bir şey olamaz, fetocusuysan yargılanacaksın ve suçsuz olup olmadığına bağımsız mahkemeler karar verecek.
R Redeemertr
6 gün (619 mesaj)
bu adamlar hiç şaşırtmıyorlar
Bu mesajda bahsedilenler: @kax123

M mhmdvv
6 gün (10 mesaj)
şimdiden tırsmaya başlamışlar lol.
H Hopdediks-Dediğimdediks
6 gün (133 mesaj)
Gönül ister Nümbergmahkemeleri gibi yarılanmalarını ama olmayacak iş o. Ben kimsenin yarılanacağını sanmıyorum. Belki göstermelik bir kaç kişi yargılanır ama o kadar işte. Bir tarafta davutoğlu, diğer tarafta babacan ile kimi nasıl yargılıyorsun? Haa sonlara doğru AKP atak yapar da toplumsal öfkeyi arttırırsa belki biraz daha fazla kişi yargılanabilir.

Benim en büyük beklentim beşli çetenin mallarının kamulaştırılması.
_ _turbo_
6 gün (2998 mesaj)
Benim bildigim muhalefet secimden sonra degil secimden once hesap sorar. Secimden sonra iktidar olmustur ve hesabi ona yine muhalefet sorar< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


C captain_turkiye
6 gün (4054 mesaj)
Akp sayesinde adaletten kaçıyorlardı, akp olmayınca kaçamayacakları şimdi akıllarına geldi galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 13 Mayıs 2022; 22:40:0 >


T tundra202006
6 gün (496 mesaj)
cem kücük fetocu diyebiliyorum
Z zotacing
6 gün (22659 mesaj)
Sen dahil senin gibi 10.000'lerceniz madde 302'den yargılanacaksınız, sıradan bir vatandaş olarak ben de tüm hukuki mücadelemi vereceğim bu konuda.
H Hayatı Tespih Yapan Adam
6 gün (1023 mesaj)
Ne diyon bu değişik ya?

Ben devlet disiplini ile çekirdekten yetişip memur oldum. Yetiştirilirken her Allahın günü yanlış iş yaparsanız hesabını veremezsiniz kimse kimsenin arkasında durmaz nasihatını duyduk amirlerimizden.

Din.g.l herif, her yaptığı işte o korkuyu içinde yaşayacak her devlet görevlisi! Hesabının sorulacağı endişesi içini kemirecek zaten!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayatı Tespih Yapan Adam -- 14 Mayıs 2022; 4:2:15 >

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


G GoSSgO
6 gün (523 mesaj)
Cem kucuk niye korkuyorsun ki? Yoksa sen de mi vatana ihanet ettin? Sen de mi fetoyla kol kola askerine orduna tezgah planladin? Yoksa sen de mi sadat gibi paramiliter güçleri savundun? Yoksa sen de mi Türkiye Cumhuriyeti nin anayasalarini karşına aldın, cumhuriyet rejimini yikanlarin arasında yer aldım? Sen de mi rant, peşkeş, rüşvet, ve korku imparatorluğu taseronluğu yaptın?

Türkiye ye karşı bu oyunları oynamayan adama niye hesap sorsun ki muhalefet. Yoksa aranızda bu pisliklere karışmamış tek bir adam bile yok mu?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >