Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
23
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: Cavanda Kar ile Satıldı (2. sayfa)

P PayneKillers
3 yıl (2803 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Anthony Quinn

Mustafa Cengiz yönetimi çok iyi iş yapmış. Dursun Özbek kalsaydı elimizde patlama ihtimali yüksekti.Cavanda hayranı ufaklıklar, Standard Liege maçlarını takip edip, Standard forumlarında methiyeler düzebilir.
2.4 milyonluk satış opsiyonunu Dursun Özbek koydurmuştu ama o kalsaydı asla o fiyata satamazdık.

Mustafa Cengiz: "Cavanda ile FIFA'lık olmuştuk. 20 Mayıs'a kadar opsiyonu kullanmadılar. Sözleşmesini feshedip bedavaya gitmek istiyordu ama biz direndik. Önce 1.1 M €, sonra 1.5 M € önerdiler. 2.4 M € istedik ve transfer gerçekleşti. Yoksa CAS'a gidecektik."


Bu mesaja 1 cevap geldi.

A Anthony Quinn
3 yıl (309 mesaj)
Aynen. Dursun kalsaydı adam muhtemelen sözleşmesini fesh edip giderdi.

Bunlarda maaşından kurtulduk diye kar sayardı.
Bu mesajda bahsedilenler: @Dreamless Dream

W WINTER IS COMING
3 yıl (313 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

Muhtemelen Fenerbahçe gibi transfer şikesi yaptık. Ertuğrul diye bir kaleciyi 1 milyona Boluspora satmışlardı güya bizimki de o hesap. Transfer yapabilmemiz için oyuncu satmamız gerekiyordur, 400 bin euroya anlaşıp el altından 2 milyon euro göndermişizdir kağıt üzerinde 2.4 milyon euro gözükmüştür vsvs.
uzaktan yakından alakası yok,fb avrupa maçı öncesi 1m eksiği var diye 3.kalecisini ilk11 e kaleci transferi yapmış tarihlerinde böyle bir parayı vermeyen 2.lig takımına sattı ve beklenildiği gibi oynatmadıkları adam sezon sonu serbest kaldı
biz ne kadar beğenmesekte adamlar önce kiraladı sezon boyunca 33 maç oynattı ve 11 oyuncusunu 2.4 e opsiyonu kullanarak aldı
standart liege 2 3m civarı ilk11 oyuncularına sürekli bonservis veren bir takım,kadro değeri 3 büyüklerin ortalamasına yakın durumda
T TheMarjinaLs
3 yıl (8168 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

yabancı sınırı geldiği zaman bu oyuncular üste maaşını ödeyip gönderilecek. Yabancı sınırı ne olursa olsun gelmemesi lazım gelirse Türk futbolu gene biter anca toparlanmaya başladık.
Bu sene Türkiye Ligi , altın çağını yaşadı. Gelecek sene ise VAR Uygulamasını sabırsızlıkla bekliyorum . Bundan sonra '' Sezar'ın hakkı , Sezar'a '' . Kaçış yok. Kimse burda ağlamaz etmez . Türk Futbolu'nun gelişmesi için çok önemli.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.