Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
275
Tıklama
0
Öne Çıkarma
CANON NİKON OLYMPUS ?
H
19 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

DİJİTAL KAMERA DENINCE AKLA İLK GELEN 3 İSİM! LENS MERCEK GÖVDE! BUNLAR BİR DİJİTAL MAKINANIN KALITESIN DE ÇOK ÖNEMLİ ROL OYNAYAN 3 ETKEN! ÖNCELİKLE OLYMPUS U TANIYALIM! !

OLYMPUS

OLYMPUS İLK OPTİK MERCEGİ BULAN FİRMA .. ARTI İLK SES KAYIT CİHAZINI ! BU İŞE BAŞLADIGI YILLAR DA HASTANELERE MİKROSKOP ÜRETİMİYLE BU SEKTÖRE GİREN OLYMPUS PROFESYONEL MAKINALAR İLE DUNYA DA İLK 3 SIRALAMAYA GIRMEYE HAK KAZANDI FAKAT ÇAGIN DEGİŞEN YUZUNU İYİ ANALIZ EDEN OLYMPUS FİRMASI ARTIK KÜÇÜK AİLELER VE ORTA HALLİ KESİM İÇİN DE KAMERALAR ÜRETMEYE BAŞLADI! VE BUNU KENDI TESTLERİM SONUCU ÇOK İYİ BAŞARDI! OLYMPUS UN EN BUYUK ARTISI KENDINI ISPATLAMIŞ BİR MARKA OLARAK FİYATININ UYGUN OLMASI.ŞU ANDA PİYASA DA BULUNAN 3,2 DEN 8 MEGAPİXEL E KADAR OLAN MAKINALARIN DA BAŞARISINI TURKIYE YE DE KANITLAMAYI BAŞARAN OLYMPUS CANON VE NİKON GİBİ FİRMALARA CİDDİ RAKİP OLDU! BUNU CHİP DERGİLERİNDEN VE SATIŞ STOKLARINDAN ANLAMAK OLDUKÇA MÜNKÜN..

CANON


CANON KENDI LENS GÖVDE MERCEK BAKIMINDAN BİR ŞAHESER ANLATMAK DEGİL CANON U YAŞAMAK LAZIM . DİJİTAL DE İXUS SERİSİ A 95 TARZI MAKINELERİ İLE 520 SERİSİ VE EOS SERİSİ İLE TÜRKİYE VE DUNYA DA İNSANLARIN BEYNINDE YER ETMİŞ EN BUYUK MARKA DİYEBİLİRİZ! FAKAT TEK EKSİ TARAFI FİYATI.. ADAM AKILLI BİR CANON ALMAK İÇİN 650 YTL GÖZDEN ÇIKARMAK BAZEN YETMIYEBİLİR ..

NİKON

ESKİ PROFESSYONEL MAKINALAR DA DEVRİM YARATAN NİKON F SERİSİ VE SONUN DA F90 F90X İLE PİYASANIN BAŞINA GEÇEREK DUNYA MARKASI OLMA YOLUNDA İLK ADIIMI ATMIŞ VE BUNU BAŞARI İLE SAGLAMIŞTI. FAKAT ŞU AN DİJİTAL DE O BAŞARIYI SAGLADIGI PEK SÖYLENEMEZ.. NİKON UFAK OLMASA DA YARI VE TAM PROFESYONEL DİJİTAL KAMERALAR DA HALEN ADINDAN BAHSETTİRMEYE DEVAM EDİYOR ETTİRECEK GİBİ DE GÖZÜKÜYOR..

SONUÇ

CANON = NEGATİF FİYATI __POZİTİF KALİTESİ
OLYMPUS = NEGATİF TEKNİK SERVİS POZİTİF FİYAT VE PERFORMANS
NİKON = NEGATİF ORTA HALLİ DİJİTAL KAMERALAR POZİTİF NİKON

SAYGILARIMLA .... VOLKANDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.