Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Çamaşır makinesinin yürümesi

İ itsmynick Konu Sahibi
4 hafta (335 mesaj)
Arkadaşlar merhaba, Profilo çamaşır makinesi büyük boyutlu ( ağır olmasına gerek yok, nevresim,çarşaf,perde gibi) birşey yıkadığımda, sıkma ile yıkama arasındaki zamanda yürüyor. Yürürken de şiddetli bir ses çıkarıyor. Kıyafetlerimi yıkarken herhangi bir sorun yok. Bu sorun çözülebilir mi ve neyden kaynaklanabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsmynick -- 17 Nisan 2021; 13:22:26 >


P PERİSKOP
3 hafta (5980 mesaj)
Makina stop durumunda iken makineyi üstten baskı uygulayarak alta hangi ayakta boşluk olduğu bulun.Ve boşluk olan ayağı saat yönünde çevirerek boşluğunu alıp,dört bacağında eşit yere basmasını sağlayın.
_____________________________

Eski kullanıcı adı: TELESCOPEE ezicioyuncu
3 hafta (2174 mesaj)
Sorun büyük ihtimal ayağında, eğer ayakları sağlam ise bende ki vestelde sürekli aynı modda yıkayınca bu sorunu yapıyordu farklı bir modda yıkayınca düzeliyordu ilginc bir sekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


İ itsmynick Konu Sahibi
3 hafta (335 mesaj)
Teşekkürler yanıtlar için fakat ayaklar yere sağlam basıyor. Üstte belirttiğim gibi sadece büyük yüzeyli kumaşlar atınca makine yürüme ve ses yapıyor, onun haricinde bir sorunu yok.
P PERİSKOP
3 hafta (5980 mesaj)
Makine yürüyor diyorsunuz iyi bir gözlem yaparak makinenin hareket halinde iken titreşiminin anlamak için makinenin her bir üst köşesinden aşağı doğru ciddi baskı uygulayarak titreşim hakkında fikir alabilrsiniz diye düşünüyorum.Ayrıca Makinenin bulunduğu alt zemin nedir eğimli falan değildir umarım.Ayakların altına şu piyasada kaydırmaz olarak satılan halı altlarına konan malzemeden makine ayaklarının altına yuvaralak parça halinde keserek koysanız diyorum.
_____________________________

Eski kullanıcı adı: TELESCOPE


DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.