Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2791
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU]

X XanthiN Konu Sahibi
geçen yıl (12302 mesaj)
Sadece PC konusu olarak değiştirildi (*) (30.11.2020)
PS Konusu | XBOX Konusu

< Resime gitmek için tıklayın >VİDEOLAR

Trailer:
Sinematik:
Reveal Trailer:
Zombi Modu:
Call of Duty: Black Ops - Cold War | İnceleme
https://www.donanimhaber.com/call-of-duty-black-ops-cold-war-inceleme--127037

Videoyu izlemek için tıklayınız


Call of Duty: Black Ops Cold War satışları ilk günden rekor kırdı
https://www.donanimhaber.com/call-of-duty-black-ops-cold-war-satislari-ilk-gunden-rekor-kirdi--126898


Call of Duty serisinin yeni oyunu her yıl olduğu gibi satış sayısında güzel bir başarı yakaladı. Açıklamaya göre Call of Duty: Black Ops Cold War daha ilk günden rekor kırmaya başladı. Yayıncılığını Activision'ın yaptığı, geliştiricliğini ise Treyarch ve Raven Software'in birlikte yaptığı, Call of Duty: Black Ops Cold War geçtiğimiz gün çıkışını gerçekleştirdi. Satış konusunda her zaman güzel bir başarı yakalayan oyun bu sefer de güzel bir başarı yakaladı. Hikayesi açısından her zaman sevilen bir alt seri olan Black Ops'un yeni oyunu bizleri bu sefer de Soğuk Savaş'a götürüyor. Hayranlar da daha duyurulduğu günden bu yana heyecanlanmaya başlamıştı. Bu bekleyiş oyunun satışlarına da yansımış. GamesIndustry.biz'in haberine göre Activision Blizzard’ın EMEAA sorumlusu Anna Malmhake, oyunun markanın tarihindeki en yüksek ilk gün satışlarını elde ettiğini söyledi. Bu rekor sadece dijital satışlar için geçerli, fiziksel satışlar eklenmemiş. Ne yazık ki net bir satış sayısı açıklanmamış ancak Call of Duty: Black Ops Cold War'un platformlara göre satış oranları açıklanmış. Açıklamaya göre oyunun satışlarının %39'u PlayStation 4'ten, %34'ü Xbox One'dan, %9'u Xbox Series'ten ve %17'si de PlayStation 5'ten gelmiş. Call of Duty Black Ops Cold War şu andan itibaren PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC'de erişilebilir durumda.


Call of Duty Black Ops Cold War'un Trabzon Havaalanı'nda geçen bölümünden oynanış videosu (PC - Ultra 4K 60 FPS)
https://www.donanimhaber.com/call-of-duty-black-ops-cold-war-un-trabzon-havaalani-nda-gecen-bolumunden-oynanis-videosu-pc-ultra-4k-60-fps--126803


Yayıncılığını Activision'ın yaptığı, geliştiricliğini ise Treyarch ve Raven Software'in birlikte yaptığı, Call of Duty: Black Ops Cold War sonunda çıkışını gerçekleştirdi. Oyunun çıkışını gerçekleştirmesi ile birlikte de oyunun ilk 15 dakikası IGN tarafından paylaşıldı. Paylaşılan video ve oyunun ilk 15 dakikası Türkiye'de geçiyor. Daha önce de açıklandığı gibi oyunun bir kısmı Trabzon Havaalanı'nda geçecekti. Trabzon bölümü de daha ilk bölümden karşımıza çıkıyor. Trabzon Havaalanında geçen bölüm gerçek olaylara dayanıyor ancak elbette oyunun senaristleri kendi yorumlarını da katmış. Bahsi geçen 15 dakikalık videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Call of Duty Black Ops Cold War şu andan itibaren PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC'de erişilebilir durumda.

Videoyu izlemek için tıklayınız


Call of Duty: Black Ops Cold War'un istediği depolama alanı tüm platformlar için belli oldu
https://www.donanimhaber.com/call-of-duty-black-ops-cold-war-un-istedigi-depolama-alani-tum-platformlar-icin-belli-oldu--126453


Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty: Black Ops Cold War'un talep ettiği kullanılabilir depolama alanı her platform için ayrı ayrı belli oldu. Yayıncılığını Activision'ın yaptığı, geliştiricliğini ise Treyarch ve Raven Software'in birlikte yaptığı, Call of Duty: Black Ops Cold War'un talep ettiği depolama alanı tüm platformlar için belli oldu. Call of Duty: Modern Warfare'in ve Call of Duty Warzone'a neredeyse her hafta gelen güncellemeler ve talep ettiği daha fazla depolama alanı ile oyuncular isyan etmişti. Serinin yeni oyununda da aslında durumlar pek de farklı gibi durmuyor. Birkaç saat önce Call of Duty: Black Ops Cold War'un her platform için ayrı ayrı talep ettiği kullanılabilir depolama alanı açıklandı. İstenilen depolama alanlarını aşağıda bulabilirsiniz.

PlayStation 4: 95GB
PlayStation 5: 133GB
Xbox One: 93GB
Xbox Series X|S: 136GB
PC: 35 GB (Sadece çok oyunculu) / 82GB (Tam oyun) / 125GB (Ultra grafiklerde tam oyun)

Bu alanların yalnızca çıkış esnasında talep edildiğini de hatırlatalım. Yani ilerleyen süreçte zamanla artacaktır. Call of Duty: Black Ops Cold War 13 Kasım'da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için yayınlanacak.


Black Ops Cold War Aralık'ta Warzone'a Entegre Edilecek
https://bolumsonucanavari.com/search/Haberler-Black_Ops_Cold_War_Aralikta_Warzonea_Entegre_Edilecek-105999.htm


Modern Warfare'da olduğu gibi Black Ops Cold War da Warzone ile beraber ilerleyecek. Activision, Black Ops Cold War'un ilk sezonunun Aralık ayında başlayacağını ve aynı tarihte oyunun Warzone'a entegre edileceğini doğruladı. Black Ops Cold War karakterleri ve silahları yeni içeriklerle birlikte oynaması ücretsiz battle royale oyununa gelecek. Video Games Chronicle'ın belirttiğine göre Warzone için Cold War temalı harita yenilenmesi 2021'den önce planlanmıyor. Black Ops Cold War ve Warzone paylaşımlı ilerlemeye sahip olacak. Warzone oyuncuları ayrıca Modern Warfare'da kazanmış olduğu operatör ve silah gibi içerikleri de kullanmaya devam edebilecek. Activision ayrıca Warzone'un 80 milyondan fazla indirildiğini ve Modern Warfare'ın Call of Duty serisinde ilk yılında en çok satan oyun olmayı başardığını duyurdu.


Call of Duty: Black Ops Cold War'un PC sistem gereksinimleri belli oldu
https://www.donanimhaber.com/call-of-duty-black-ops-cold-war-un-pc-sistem-gereksinimleri-belli-oldu--126284


Ara vermeden her yıl çıkan Call of Duty oyun serisinin yeni oyunu Call of Duty: Black Ops Cold War'un sistem gereksinimleri ayrıntılı bir şekilde paylaşıldı. Yayıncılığını Activision'ın yaptığı, geliştiricliğini ise Treyarch ve Raven Software'in birlikte yaptığı, Call of Duty: Black Ops Cold War'un PC sistem gereksinimleri paylaşıldı. Açıklanan tüm sistem gereksinimlerini ve PC için özel olarak yayınlanan fragmanı aşağıda bulabilirsiniz. Call of Duty: Black Ops Cold War 13 Kasım'da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için yayınlanacak.

Minimum Gereksinimler
İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit (SP1) veya Windows 10 64-Bit (v.1803 veya daha yükseği)
CPU: Intel Core i3-4340 veya AMD FX-6300
RAM: 8GB RAM
HDD (yayınlandığında): 50GB (sadece multiplayer), 175GB (tüm oyun için)
GPU: NVIDIA GeForce GTX 670 / GeForce GTX 1650 veya Radeon HD 7950
DirectX 12

Önerilen Sistem Gereksinimleri (Çoğu Durumda 60 FPS)
İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit (Son sürüm)
CPU: Intel Core i5-2500K veya AMD Ryzen R5 1600X processor
RAM: 12GB RAM
HDD (yayınlandığında): 175GB
GPU: NVIDIA GeForce GTX 970 / GTX 1660 Super veya Radeon R9 390 / AMD RX 580
DirectX 12

Önerilen Sistem Gereksinimleri (Ray Tracing)
İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit (Son Sürüm)
CPU: Intel i7-8700K veya AMD Ryzen 1800X
RAM: 16GB RAM
HDD (yayınlandığında): 175GB
GPU: NVIDIA GeForce RTX 3070
DirectX 12

Rekabetçi Sistem Gereksinimleri (Yüksek Tazeleme Hızlı Monitörde Yüksek FPS)
İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit (Son Sürüm)
CPU: Intel i7-8700K or AMD Ryzen 1800X
RAM: 16GB RAM
HDD (yayınlandığında): 175GB
GPU: NVIDIA GeForce GTX 1080 / RTX 3070 veya Radeon RX Vega64 Graphics
DirectX 12

Ultra RTX Gereksinimleri (RTX Açıkken 4K Çözünürlükte Yüksek FPS)
İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit (Son Sürüm)
CPU: Intel i9-9900K veya AMD Ryzen 3700X
RAM: 16GB RAM
HDD (yayınlandığında): 250GB
GPU:NVIDIA GeForce RTX 3080
DirectX 12


Call of Duty: Black Ops Cold War PS5, Xbox Series X, PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu
https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Call_of_Duty_Black_Ops_Cold_War_PS5_Xbox_Series_X_PS4_Xbox_One_ve_PC_icin_Duyuruldu-104136.htm


Yayıncı Activision ve geliştiriciler Treyarch ile Raven Software, Call of Duty: Black Ops Cold War'u resmi olarak duyurdu. 13 Kasım'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için ve yeni nesil konsollar ne zaman piyasaya sürülürse o zaman PlayStation 5 ve Xbox Series X için çıkacak. Çok oyunculu ve zombi modunu PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 4, Xbox One ve PC oyuncuları beraber oynayabilecek.

Oyunun tanıtım yazısı ve ön sipariş detayları:

"Black Ops serisi, orijinal ve hayranları tarafından çok sevilen Call of Duty: Black Ops'un devam oyunu Call of Duty: Black Ops Cold War ile geri dönüyor. Black Ops Cold War oyunuyla hayranlar, 1980'lerin başında dengelerin altüst olduğu jeopolitik Soğuk Savaş'ın içine sürüklenecek. Oyuncuların tarihî figürler ve acı gerçeklerle yüz yüze geleceği bu sürükleyici tek oyunculu Campaign modunda hiçbir şey göründüğü gibi değil. Dünya çapında Doğu Berlin, Vietnam, Türkiye ve Sovyet KGB ana karargâhı gibi yerlerde savaşmaya hazır ol. Elit ajanlardan biri olarak, amacı dünyanın güç dengesini bozmak ve tarihin gidişatını değiştirmek olan gizemli karakter Perseus'un izini süreceksin. Woods, Mason ve Hudson gibi klasikleşmiş karakterlerle dünya çapındaki bu savaşın karanlık iç yüzüne giriş yap ve yeni ajan ekibiyle yıllardır planlanan bu komploya bir son ver. Oyuncular Campaign modunun yanı sıra, silahlar ve ekipmanlarla dolu bir Soğuk Savaş deneyimini yeni nesil Multiplayer ve Zombies modlarıyla da yaşayacak."

Fiyatlar:

- PS / Xbox Standart Sürüm 499,00 TL
- PS / Xbox Cross-Gen Paketi 569,00 TL
- PS / Xbox Seçkin Sürüm 699,00 TL
- Battle.net Standart Sürüm $59.99
- Battle.net Seçkin Sürüm $89.99


Ön sipariş bonusları:

- Açık Beta'ya erken erişim
- Call of Duty: Modern Warfare'da ve Call of Duty: Warzone'da hemen kullanabileceğin Efsanevi Operatör Frank Woods ve bir saldırı tüfeği Silah Taslağı


Standart Sürüme dahil içerikler:

- Call of Duty: Black Ops Cold War oyunu
-- Oyunun PS4 veya Xbox One versiyonunu içerir
-- Geriye dönük uyumlulukla çıkar çıkmaz PS5 veya Xbox Series X'te de oynanabilir
- Confrontation Weapons Paketi


Cross-Gen Paketine dahil içerikler:

- Call of Duty: Black Ops Cold War oyununun Cross-Gen Paketi
-- PS4 veya Xbox One versiyonunu ve çıkar çıkmaz senin olacak PS5 veya Xbox Series X versiyonunu içerir
- Confrontation Weapons Paketi


Seçkin Sürüme dahil içerikler:

- Call of Duty: Black Ops Cold War oyununun Cross-Gen Paketi
-- PS4 veya Xbox One versiyonunu ve çıkar çıkmaz senin olacak PS5 veya Xbox Series X versiyonunu içerir
- Land, Sea and Air Paketi
-- 3 adet Operatör Görünümü
-- 3 adet Araç Görünümü
-- 3 adet Silah Taslağı
- Battle Pass Paketi (1 adet Sezonluk Battle Pass + 20 adet Kademe Atlama)
- Confrontation Weapons Paketi


Call of Duty: Black Ops Cold War'un Detayları Sızdı, Oyun Türkiye'de de Geçecek
https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Soylenti_Call_of_Duty_Black_Ops_Cold_Warun_Detaylari_Sizdi-104074.htm


26 Ağustos'ta yapılacak resmi tanıtım öncesi Call of Duty: Black Ops Cold War ile ilgili bir çok detay sızdı. Çıkış tarihi 13 Kasım 2020. Hikaye, 2010'da çıkan ilk Call of Duty: Black Ops oyununun direkt olarak devamı. Soğuk Savaş dönemini konu alacak Black Ops Cold War oyuncuları 1980'lerin başlarındaki jeopolitik savaşın derinliklerine götürecek. Oyuncular Türkiye, Doğu Berlin, Vietnam ve Sovyet KGB karargahı gibi ikonik yerlerde savaşacak ve tarihi figürler ve acı gerçeklerle yüz yüze gelecek. Göreviniz Woods, Mason, Hudson ve yeni karakterlerle birlikte, global güç dengesini bozmaya ve tarihin akışını değiştirmeye çalışan bir örgütü durdurmak. Hikaye modunun yanı sıra çok oyunculu ve zombi modu da yer alacak. Oyun Standard, Cross-Gen ve Ultimate olmak üzere üç sürüm halinde satışa sunulacak. Görünüşe göre oyunun standart sürümünü satın almak yeni nesil versiyonlara ücretsiz yükseltmek için yeterli değil. PlayStation 4 ve Xbox One'da Cross-Gen veya Ultimate sürüm satın alan kullanıcılar PlayStation 5 veya Xbox Series X versiyonu için ek ücret ödemeyecek. Ön sipariş bonusları açık betaya erken erişim, oyuncuların Modern Warfare ve Warzone'da hemen kullanabilecekleri operatör Frank Woods, saldırı tüfeği Blueprint ve 10 aşama atlama. Cross-Gen sürümü ek olarak yeni nesle ücretsiz yükseltme seçeneği sunacak. Ultimate sürüm içerikleri ise Cross-Gen, Battle Pass paketi, silah paketi ve kozmetik içeriklerin bulunduğu başka bir paket. Black Ops Cold War'un yanı sıra Modern Warfare ve Warzone'a gelecek içerikler de sızdı. Warzone yeni oyun modları, çok oyunculu modlar, zombi modu ve daha fazlası.


Call of Duty: Black Ops Cold War PC'de Battle.net'e Özel Olacak
https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Call_of_Duty_Black_Ops_Cold_War_PCde_Battlenete_Ozel_Olacak-104050.htm


Call of Duty serisinin son iki oyunu Black Ops 4 ve Modern Warfare gibi serinin yeni oyunu Black Ops Cold War da PC'de sadece Battle.net üzerinde ulaşılabilir olacak. Bilgi, Blizzard Entertainment tarafından yollanan e-postalar aracılığıyla doğrulandı. Ayrıca PC versiyonunun Beenox tarafından geliştirildiği de doğrulandı. Buna ek olarak Black Ops Cold War'un ön sipariş bonusları ortaya çıktı. Black Ops Cold War'un seçili sürümlerini ön sipariş veren kullanıcılar Modern Warfare ve Warzone'da kullanabilecekleri Woods operatör paketine erişebilecek. Ön sipariş bonusları arasında ayrıca açık betaya erken erişim, birinci sezon Battle Pass, silahlar, kozmetik içerikler ve "Land, Sea ve Air" paketi yer alıyor. Call of Duty: Black Ops Cold War 26 Ağustos'ta resmi olarak tanıtılacak.


Yeni CoD oyununun Call of Duty: Black Ops Cold War olacağı bir tanıtım videosu ile kesinleşti
https://www.donanimhaber.com/yeni-cod-oyununun-call-of-duty-black-ops-cold-war-olacagi-bir-tanitim-videosu-ile-kesinlesti--124342


Yeni Call of Duty oyununun adı Call of Duty: Black Ops Cold War oldu. Gerçek olaylara dayandırılan oyunun resmi tanıtımı 26 Ağustos Çarşamba günü yapılacak. Aylardır ortalarda dolanan sızıntılar, söylentiler ve ipucu haberleri derken Call of Duty hayranları için büyük gün neredeyse geldi çattı. Bir tanıtım fragmanı ile duyurulan yeni CoD oyunu, tahminleri de doğrular nitelikte Call of Duty: Black Ops Cold War oldu. İlginizi ÇekebilirAvatar Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered, PlayStation 4 için yayınlandı Gerçek dünya görüntülerinden alınan ve oyun içi herhangi bir oynanış anı detayı barındırmayan tanıtım videosu Soğuk Savaş dönemi atmosferini yansıtacak biçimde hazırlanmış. Sanki deşifre olmuş ya da iltica etmiş bir casusun uyarılarıymış gibi kurgulanmış videoda “iltica”, “silah yarışı”, “kimliği belli olmayan” , “umutsuzluğa sürükleme”, “istikrarı bozma”, “kriz çıkarma” gibi ifadeleri duyuyoruz. Videoda aynı zamanda “gerçek olaylara dayanmaktadır” ibaresi de yer alıyor. Dolaysıyla yeni CoD’un bu kez ayakları daha sağlam yere basan bir senaryoyla karşımıza çıkacağı varsayabileceğimizi düşünüyoruz. Bunu dışında videoda başka bir detay bulunmuyor. Oyunun küresel tanıtımı ise 26 Ağustos Çarşamba günü yapılacak. Bakalım bu tarihte oyun içi oynanış videosu görebilecek miyiz? Yeni gelişmeler ortaya çıktıkça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Tanıtım videosuna aşağıda göz atabilirsiniz.

Videoyu izlemek için tıklayınız


Call of Duty 2020'nin ismi Call of Duty: Black Ops Cold War olacak. Yeni oyunda Soğuk Savaş'a gidiyoruz.
https://www.donanimhaber.com/call-of-duty-2020-de-soguk-savas-ve-vietnam-a-gidiyoruz--121937


Call of Duty serisinde bu yılın planları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlıyor. Eurogamer'ın raporuna göre yeni oyunun ismi ve konusu nihayet belli olmuş durumda. Soğuk Savaşı konu alan oyunun ismi Call of Duty: Black Ops Cold War olacak. Black Ops Cold War ismi ilk olarak Twitter hesabı Okami tarafından ortaya atıldı. Okami, Call of Duty oyunlarıyla ilgili güvenilir sızıntılarıyla biliniyor. Okami'nin sızıntısı daha sonra Eurogamer'ın kendi kaynakları tarafından da doğrulandı. Ayrıca Kotaku ve Bloomberg'in ünlü editörü Jason Screirer da Call of Duty 2020'nin Soğuk Savaş ve Vietnam'ı konu alacağını söylemişti.

Black Ops Cold War oyunu Treyarch stüdyosu tarafından hazırlıyor. Black Ops serisinin önceki dört oyununu da bildiğiniz gibi yine Treyearch geliştirmişti. Serinin ilk oyunu hariç diğerleri modern zamanlarda geçiyordu. Black Ops Cold War ile birlikte yine geçmişe geri dönüyoruz. Geçtiğimiz yıl yayınlanan Call of Duty: Modern Warfare, inanılmaz bir başarı elde ederek CoD serisinin en çok satan oyunu olmuştu. Call of Duty aradan geçen yıllara ve tüm eleştirilere rağmen hala adeta para basmaya devam ediyor. Cold War oyunu da yine muhtemelen Activision'a epey bir para kazandıracak. Black Ops Cold War ile birlikte ayrıca ücretsiz battle royale oyunu Call of Duty: Warzone da güncelenecek. Activision, Warzone modunu seride bir standart haline getirmeyi ve her yeni oyunla birlikte güncellemeyi planlıyor.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

Cold War diyorsun, realistic diyorsun, yaptığın oyuna bak.. Ben daha noir (karanlık) bir oyun beklerken, yine ne koydular önümüze rengarenk,gökkuşağı gibi oyunu. BF3'ü ara...
Yoruma Git
Yorumun Devamı kill3rvib3 - 8 ay +27
Kapı gibi trabzon belediye havalimanımız hayırlı olsun.... .
Yoruma Git
Yorumun Devamı kill3rvib3 - 9 ay +24
Fragmandaki havalimanı bölümü orada geçiyor. Acaba sadece Sovyetleri mi kesicez... birazdan salam ve sosisçiler gelir. Türk askerini vuruyorlar. İmza toplayalım. Yasaklan...
Yoruma Git
Yorumun Devamı kill3rvib3 - 9 ay +20

D Death From Above
geçen yıl (3437 mesaj)
Bakalım bakalım,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


X XanthiN Konu Sahibi
9 ay (12302 mesaj)
Call of Duty: Black Ops Cold War Doğrulandı

Activision en sonunda yeni Call of Duty oyununun ismini resmi olarak açıkladı. Call of Duty: Black Ops Cold War. Treyarch ve Raven Software ortaklığıyla geliştirilen yapım bu sonbaharda çıkışını gerçekleştirecek ve Soğuk Savaş dönemini konu alacak. Tanıtım 26 Ağustos'ta. Teaser fragman eski KGB muhbiri Yuri Bezmenov'u içeriyor.

Videoyu izlemek için tıklayınız< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >


A Anthropomancy
9 ay (6736 mesaj)
Konsollar üzerinde Mw de ki gibi klavye mouse desteği olacak mı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthropomancy -- 20 Ağustos 2020; 18:8:28 >


B Bartınoğlu
9 ay (2512 mesaj)
Mw de yasadigim sorunlari umarim bu yeni oyunda yasamam merakla bekliyorum takipteyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B BlackTower_35
9 ay (18325 mesaj)
Hiç heyecan duymuyorum nedense bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


T Tacsizkral05
9 ay (839 mesaj)
Konusuna bakinca guzel oyun cikar diye tahminde bulunuyorum. Fiyati ne olacak sizce

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

J John Sheppard
9 ay (3315 mesaj)
Sonunda hikayeli Black Ops oyunu. En son çıkardıları Black Ops oyununu (Black Ops 4) sadece Battle Royale Multiplayer yapmışlardı. Ondan önce 2015'te çıkan Black Ops 3 ise tam bir facia idi. Call of Duty serisinin Infinite Warfare ile birlikte en kötü 2 oyunuydu.

Umarım hikayesi de güzel olur, ki yakın dünya tarihinin savaşlar dışındaki en kaotik dönemini ele alıyor, nasıl olacak merak ediyorum şahsen. Black Ops serisinin ilk oyunu hikaye olarak, Call of Duty serisinin en iyi oyunlarındandı, ikinci oyun da fena değildi ama Black Ops 1 ve 2 optimizasyon sorunları yüzünden oyuncuların gönlüne bir türlü giremediler. Umarım Cold War oyunuyla birlikte Black Ops serisi tekrardan yükselişe geçer.


Fiyat konusu ise, Call of Duty oyunları Steam'den çıktığı için yerel fiyatlandırma ile alamayacağız, tıpkı Modern Warfare'de olduğu gibi. Oyun çıktığında 60€ kaç ₺'ye tekabül ediyorsa o fiyattan alacağız yine. Konsolda ise 450₺'ten aşağı olacağını sanmıyorum. Son oyun Modern Warfare 469₺'den satılıyor. Yine en kötü o fiyattan satılır, eğer kur yüzünden zam yapmazlar ise.
[ [__Zahid__]
9 ay (8727 mesaj)
gelsin rus hesapla alalım hemen. warzone'a rakip bir battleroyale modu gelecek mi acaba. modern savaşı konu edinmeyeceğinden hiç getirmezlerse de şaşırmam.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

[ [__Zahid__]
9 ay (8727 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Tacsizkral05

Konusuna bakinca guzel oyun cikar diye tahminde bulunuyorum. Fiyati ne olacak sizce
60 euro olur. oyun tutmazsa 1 aya %50 indirim bile getirebilirler. tutarsa 2-3 aya %20 indirim gelir maks. rus hesapla daha uygun olur fiyat. yarı fiyat oluyor genelde.
B Blatzcowitz
9 ay (243 mesaj)
Umarım Black Ops 1 ve 2 (kısmen) gibi konusu sürükleyici olan bir oyun olur. Yine mi soğuk savaş, hep aynı şeyler demeyin boşuna, araç aynı ama amaç farklı olacak tabiki. Yani Soğuk Savaş'ın hiç anlatılmayan gerçek olaylarını işleyecekler, eskinin aynısını tekrar edecek kadar aptal olamazlar heralde. Ben oyun yine burda yüksek fiyattan satılacağı için 2 yıldır olduğu gibi yine Rusya üzerinden satın alacağım büyük ihtimalle.
L L Koltuk
9 ay (522 mesaj)
Black ops 1 çok güzeldi, son çıkan mw de çok iyiydi. Bu oyun da güzel olacak bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B Blatzcowitz
9 ay (243 mesaj)
Treyarch Studios Call of Duty: Black Ops Cold War ile ilgili yeni bir fotoğraf yayınladı..;https://twitter.com/Treyarch/status/1296504271282663424

< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blatzcowitz -- 20 Ağustos 2020; 21:2:15 >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

I IcyTea Lemon
9 ay (13463 mesaj)
MP olur sadece, BR gelmez, kendi oyuncu tabanlarını neden bölsünler durduk yere. Zaten Warzone ile çok mutlular şuan ve uzun seneler boyunca güncellemeler vs getireceklerini de söylediler. 2. bi battle royale yapmak tam anlamı ile saçmalık olur. Onun yerine MP ye odaklanmaları daha mantıklı ki bence öyle olacak. Bu sefer MP bence warzone'dan biraz esinlenilerek yapılacak, farklı bir MP görebiliriz bu sefer imo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 21 Ağustos 2020; 0:21:33 >


Bu mesajda bahsedilenler: @[__Zahid__]

X XanthiN Konu Sahibi
9 ay (12302 mesaj)
Teşekkürler, afiş arıyordum ilk mesajda kullandım.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Blatzcowitz

B Blatzcowitz
9 ay (243 mesaj)
Rica ederim, biz vesile olduk sadece :) Daha görmeyen arkadaşlar varsa ve isterlerse bu kapak fotoğrafını da kullanabilirler

< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blatzcowitz -- 21 Ağustos 2020; 2:11:15 >


Bu mesajda bahsedilenler: @XanthiN

M maşık
9 ay (2114 mesaj)
bo1 bo2 serinin en sevdiğim iki oyunu modern warfare serisinden daha çok sevdiğim bir seri. 3 Ve 4 Ü hesaba katmıyorum.

Ben heyecanlandım güzel bir hikaye ve güzel bir online atmosfer ile bu iş olur.

Nuketown haritasını özleyenler sıkı durun kavuşma vakti yakındır
L L Koltuk
9 ay (522 mesaj)
2 farklı tarafın gözünden oynayacağımız 7-8 saatlik görece uzun bir oyun olsa çok güzel olur.

Tek tarafın gözünden bakacaksak fotoğrafın bir esprisi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L Koltuk -- 21 Ağustos 2020; 20:15:47 >


Bu mesajda bahsedilenler: @Blatzcowitz

T TolgaTanyeli
9 ay (7366 mesaj)
Cold war da görüşmek üzere veteran kardeşim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @veteran_gamer