Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın tavsiyesi. (Yeni bir ev düzeni)

S sasa_iliç Konu Sahibi
10 ay (8154 mesaj)
Arkadaşlar merhaba. Yeni bir düzen kuracağım. 1+1 Ev tuttum ve içerisi için de beyaz eşyasından mobilyasına kadar parça alacağım kısmet olursa. Sizlerden buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın tavsiyesi almak istiyorum. Bütçe olarak da şöyle ifade edeyim; yalnız başıma yaşayacağım, çok teferruatlı, kaliteli ve haliyle de pahalı eşyalar almayayım diye düşünüyorum. Nispeten uygun fiyatlı, sorun çıkartarak başımızı ağrıtmayacak, ihtiyaç olduğunda servis konusunda sorun yaşamayacağım hangi marka modelleri tavsiye edersiniz? Yok öyle üç kuruşa beş köfte demeyin lütfen. :) Örnek olarak A101'de BİM'de bazı marka modeller satılıyor(SEG, Altus vs gibi) bunlar nasıldır idare eder mi beni yoksa biraz daha bütçeyi arttır başın ağrımasın dediğiniz marka model var mı? Bu konularda hiçbir bilgim yok neye dikkat edeceğimi bilmiyorum, cihazların elektrik tüketimleri şunları bunları.

Fırın konusunda şunu ekleyeyim, set üstü ocak gaz açımı için şart deniliyor gazın test edilmesi açısından. Ben almışken de fırın alayım bazılarında set üstü ocak zaten var diye düşündüm. İlk başta set ocak alıp sonradan fırın alsak mantıklı mı olur yoksa direkt ocaklı fırın mı almalıyım? Ya da set üstü ocak alıp yanına mikrodalga fırın mı alayım? Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.
S sasa_iliç Konu Sahibi
10 ay (8154 mesaj)
Buzdolabı,
Çamaşır makinesi,
Fırın ( Ocaklı fırın ya da sadece set üstü ocak),
Mikrodalga fırın,

tavsiyesi şeklinde özetleyebilirim. İlk mesaj biraz uzun oldu ama kusura bakmayın. :)
S sasa_iliç Konu Sahibi
10 ay (8154 mesaj)
Yardımlarınızı bekliyorum hocalarım.
S sasa_iliç Konu Sahibi
9 ay (8154 mesaj)
Zamanım daralıyor arkadaşlar bir hafta-on gün içerisinde halletmem gerkeiyor yardımcı olursanız çok sevinirim.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.