Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Buzda kaza

A AsalSayı11 Konu Sahibi
7 ay (153 mesaj)
Merhabalar hep merak ettiğim bir konudur buzda yapılan kazalar da nasıl bir süreç izleniyor, yani çarpanda çok suçlu değil gibi çarpılan da. Tutanak falan tutuluyor mu yoksa herkes kendi masrafını kendi mi yaptırıyor.

Bir iki tane örnek video bırakayım.
https://www.youtube.com/watch?v=wyR8a7djfmo&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=bF7gFjqAf4Y&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsalSayı11 -- 9 Aralık 2020; 16:39:56 >


H Huan8
7 ay (492 mesaj)
Sen kırmızı ışıkta duruyorsun. Arkadan biri gelip, sağlam şekilde çarpıyor. Sonra araçtan inip sana diyor ki "kardeş kusura bakma, geç gördüm frene bastım ama araç durmadı işte ehehe, sen kendin yaptırırsın, hadi eyvallah". Bunu kabul eder misin?

Ha buzda gitmişsin, ha asfaltta gitmişsin. Buzda veya karda gidiyorsan, zincirin olacak. Kış lastiğin olacak. Önlemini alacaksın. Oldu o zaman ben komşuma sinirleneyim, yağmurlu veya karlı havayı bekleyeyim, bodoslama dalayım arabasına. Sonra da "kendin yaptır komşu, hava şartları malum yapacak bir şey yok" diyeyim. Bak sana kafa göz nasıl dalıyorlar izle.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

K KararanBitki
7 ay (563 mesaj)
Aracın hızını yol ve çevre kurallarına göre ayarlamadığı için arkadan gelen veya yokuşta kayanlar suçludur. Buz varsa yavaş geleceksin hız sınırı 50 dir yolda buz vardır 30 ile geleceksin. Kar varsa zincir takacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KararanBitki -- 9 Aralık 2020; 17:52:8 >


A AsalSayı11 Konu Sahibi
7 ay (153 mesaj)
İkna oldum hocam
Bu mesajda bahsedilenler: @Huan8
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.