Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
9
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Büyü( hala yapan kalmış mıdır)

O osmancan712 Konu Sahibi
4 ay (53 mesaj)
VAr mı yok mu tartışmalarına girmeyeceğim. bütün kadim inançlarda varsa anlamlıdır ki günümüze kadar gelmiştir diye bakıyorum. Ama teknoloji çağında, büyük veri çağında sizce hala büyü tarzı şeylerden medet uman ve kendini ateşe atanlar kalmış mıdır. yoksa böyle manipülatif niyeti olan herkes artık teknolojiye mi yönelir. Bana göre geleneksel büyünün hala farklı etkileri var. Kiracı olarak kaldığım evde birkaç kez at nalı şeklinde bir obje dikkatimi çekmişti, görünür olmayan bir yerde konumlanıyordu ve tesadüfen görmüştüm. en son dayanamadım ,aklıma esti ve ne olur ne olmaz diye evin dışına çıkardım.

siz bu konularda nasıl düşünüyorsunuz. Ben fenerbahçenin durumunu da büyüye bağlıyordum bir dönem. Hatırlarsınız Aziz kaleyi okuttu vb haberleri vardı. Ali koç dönemindeki bu basiretsizliği de başka türlü açıklayamıyorum
M Mobidik
4 ay (1706 mesaj)
Korona ile birlikte futbola ilgi iyice düştü. Ama yine de futbol yaygın bir spor dalı olduğu için, büyü yaptırmış olanlar olabilir.
D Death From Above
4 ay (3530 mesaj)
hala vardır,bu koca karılar hacı hoca tayfası ugrasıyodur buyuyle mutlaka.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

L Luftwaffle
4 ay (24 mesaj)
Dediklerinize ek olarak
Türkiyede ve dünyada
kendilerini spritüel satanist olarak tanımlayan acıdıgım bir kitle var.
Bunlar güya demonlarla memonlarla ugrasıyorlar. Büyü maji müjü yapıyorlar.
Hitler ölmemişmiş, tanrı olmuşmuş. Dünyanın içi boşmuş magma yokmuş, orada sarışın mavi gözlü tanrılar varmışmışmış.
Ölüm büyüsü bile yapabiliyorlarmışmışmış. Bu tiplerle alay etmek isteyenler, google a spritüel satanizm discord serverları yazıp aratabilir.
Bu mesajda bahsedilenler: @Death From Above

V VeryImportantPerson16
4 ay (27 mesaj)
Var hâlâ büyü yapanlar.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

C ChangeOrBeCrushed
4 ay (161 mesaj)
Buyu yapanlar vardir ama dogaustu gucler diye bir sey yok, allah yok, melekler yok, cinler yok. Kendi psikolojilerini besliyorlar sadece.
L Luftwaffle
4 ay (24 mesaj)
Hocam, bir yaşantınız oldu mu buna dair. Bizi bilgilendirebilir misiniz? Yaşadınız gördüğünüz duydugunuz birşey oldu mu_?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @VeryImportantPerson16

V VeryImportantPerson16
4 ay (27 mesaj)
Var paranormal olaylar. Metafizik âleminin kapısını zorlamayın, zorlarsanız mutlaka açarsınız.Ancak çıkmak için bir çıkış kapısı aramayın,zira yoktur. Cinlerin başka varlıklar olarak görünmesi, özellikle geceleri yatsı namazlarında gelmeleri bazen yılan olarak görünüp bazen başka canlılar şeklinde bulunması. Bir takım doğru veya yanlış bilgiler vermesi. Bazılarını bizzat yaşamadığım fakat bir yakınımın uzun süre bunlarla uğraştığı oldu,birlikte tecrübe edindik. Zaten sonra da bıraktık topyekûn bu işleri. Iyi birşey de değil, konuşması bile sıkıcı.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Luftwaffle

L lethal gun
4 ay (27 mesaj)
Bu büyü ile ilgili korkunç olayları olan ustalar yaşadıklarını anlatsa da biz de okusak hoşuma gidiyor doğrusu.
A Altiorem
4 ay (31 mesaj)
Yav he he< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @VeryImportantPerson16
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.