Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
65
Cevap
10994
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Cevap: Bursa'da İngilizce Eğitim Kurumu Tavsiyesi (4. sayfa)

İ
ilayda00988
2 hafta (1 mesaj)
Nestle firmasında çalışıyorum. Gıda mühendisiyim. Aysun Uğuş'tan ders alıyorum. Kendisi Online Skype üzerinden ders veriyor. Çünkü hiç kimsenin sağlığını riske atmak istemediği için ince düşünüyor. Yakında Basın toplantıları yapacak.Haftaya da beni Canlı yayına konuk etti. Burada onu kötüleyenler bilin ki arkasında öğrencileri var. Ve çok SEVİLİYOR ;) Kendi de kalbi de çok güzel. SINIFTA DEVLEŞEN BİR KADIN;) size öneri Kimse güzel insanı kötüleyemez. İnanın hiç sizleri takmıyor bile. Umurunda bile değilsiniz. haftaya canlı yayına katılın ;) Bu arada Virüs bitince kursu açacak. öptüm.
O
ozankulaksizoglu
2 hafta (2 mesaj)
Korkulu rüyam olan toefl sınavını kolay geçmek istiyorsanız Aysun Uğuş dil okulu derim, başka bir şey demem. Bir haftada istediğim puanı aldım sayesinde. Eğitim için yurtdışında güzel bir teklif aldım, önümdeki engelden kurtuldum. Tüm emekleriniz için teşekkür ederim Aysun hocam.
S
serhatyokuslu
2 hafta (1 mesaj)
Bir İngilizce öğretmeninden fazla. Aysun Uğuş demek İngilizce'yi sevmek, yaşam biçimi yapmak demek. Hayatınızın her anında size İngilizce'yi sevdirecek hocadır. İngilizce dersleri konusunda öğrenciye uygun eğitim yöntemi ile çözüm üretiyor. Online dersler olması ise ayrı güzellik. Dilediğim yerden dersleri takip edebiliyorum ayrıca dersler dışında hocam sorularıma cevap veriyor. Teşekkür ediyorum kendisine.
G
gokhankuloglu
2 hafta (5 mesaj)
iş hayatının kaçınılmaz gerçeği Toeic sınavı. İki ay öncesine kadar benimde korkulu rüyamdı. Kariyerimin önünde duran engellerden biriydi. İnstagramda arkadaşımın tavsiyesi ile Aysun Uğuş dil kursundan ders almaya başladım. Çok özgün bir ders anlatışı var. Hocama teşekkür ediyorum. Sınava yönelik çalıştırdı ve sorularıma sabırlı şekilde yanıt verip bu süreçte bana destek oldu. Sonuç mu ? 810 puan alarak mutlu sona ulaştım. Artık kariyerimde ayaklarım yere daha sağlam basıyor.
A
alibalyedi
4 gün (22 mesaj)
Merhaba arkadaşlar, bir arkadaşımın doktora tezinde yardımcı olur musunuz?

İngilizce kelime bilgisi testini çözmeniz gerekiyor. Hem İngilizce kelime bilginizi öğrenirsiniz hem de arkadaşıma yardım etmiş olursunuz.

Teste ait bağlantı aşağıda...https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf5eS3pp3ztkZTltVj2rXQcQfiCKYiUzBISqS-StZXSgBR3MA/viewform
C
ceyda22x
3 gün (13 mesaj)
Üzerinden uzun zaman geçti ama kurs aradığım sırada hem UKLA hem Akademik Batı Dilleri ile görüştüm fiyatları birbirine çok yakındı Batı dillerini seçme sebebim kendilerine ait yayımları ve ücretsiz uzem stüdyodan ders vermeleri ve son olarak hatırladığım kadarı ile 3 döneme 1 Yıllık kayıt olduğum için dönem başına 2.000 TL Ödeme yapmıştım.
Bu mesajda bahsedilenler: @sefafb16
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.