Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
83
Cevap
2224
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: BUMUDUR VAİO DEDİKLERİ... (5. sayfa)

N N1ghtm4r3
15 yıl (62 mesaj)
bende aynı sikayetlerden dolayı 3 gun once bilgisayrı teknosaya gotrdm ve degisim istedim.arkadsımn topgpn en basında yazdıgı sikayetlere katılıyorum...aynıları fz11m modelnde de vardır.

sony gibi koklu bir markadan boyle bir urun cıkması oldukca sasırtıcı.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

E eg_sample Konu Sahibi
15 yıl (72 mesaj)
11 ekimde yazdığım cevap gözükmüyor..

neyseki fz11L model bilgisyarımı fz11S modelle değiştirmiş bulunmaktayım.artık kasa yamuk değil,ama fan sesi aynı fan sesi,o nerden geldiğini bilmediğim ince cıyırtı aynen devam,ekran çerçevesi ile lcd panel arasında sol alt köşede boşluk var yani çerçeve tam oturmuyor ve pot yapıyor ve pil 1 saat 20 dakika gidiyor ("optimized" seçeneğinde).

benden bu kadar arkadaşlar...ben son 1 ay içinde 2 farklı fz11 serisi vaio kullandım ve karşılaştığım problemleri yazdım.bir tanesi çıktı "çok inandırıcı değil dedi",bir tanesi çıktı "ben burnumdan soluyorum, sen kıçından dedi", ingilterden aldığım için ucuz peşinde koşan bi zihniyete sahip olduğumu söyledi vs...

açıkçası ben hata ettim yaşadığım sorunları burda sizlerle paylaşarak, çünkü benim yaşadığım problemleri, kendi sahip oldukları daha doğrusu kendilerine ayrıcalık kazandırdığını düşündükleri vaiolarıyla özdeşleştiren bazıları , sanki tecrübelerimi sonynin ve sony sahiplerinin aleyhine açıklamışım gibi algıladılar (ne yazık değilmi).
herkesin aldığı vaio hayırlı olsun.
en büyük vaio başka büyük yok.
ne diyeyim başka.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

M medonk
15 yıl (2095 mesaj)
Hocam geçmiş olsun yav. gerçekten sinir bozucu bir durum. 2. aldığında da mı sorun çıktı? satan yerde sorun olmasın sakın. Hani acaba üründe parça bozuk olup iade edilmşse parça tamir edilip tekrar satılıyor ya, öyle birşey olmasın? Yani peki alırken bakmıyor musun çercevesine falan ya da denemiyor musun? İnternetten mi alıyorsun? Orası İngiltere deneme şansın vardır herhalde.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

E eg_sample Konu Sahibi
15 yıl (72 mesaj)
yok hocam sıfır güvenlik bantlı kutusundan açtırdım,zaten öyle sahtekarlık yapacak biryer değil.alırken bakmaz olurmuyum,öncekinde problem yaşadığım yerlere baktım,ama illa ki insanın gözünden kaçıyor,daha sonra kullandıkça farkına varılılıyor problemlerin.neyse sağlık olsun,bu da aldığım ilk ve son vaio olacak.
zaten tecrübe yediğimiz kazıkların bileşkesi değilmidir?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.