Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
42
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Bu ülkede önce büyüklere sonra çocuklara eğitim şart 'yeni nesil çocuklar'

M
Mazda Motor Corporation Konu Sahibi
4 yıl (2386 mesaj)
Bu ülkeye yol köprü değil eğitim verin, daha az önce karşılaştım dışarda o şeytan çocuklar bir güvercinin ayağını iple dolandırılmış ipin bir ucu bir dala bağlanmış uçamıyor aldım tirtir titriyor o ipi kopardım kuşu havaya attım uçamadı her hafta karşılaşıyorum geçende serçeği yerdeki ağaca ayaklarından dolamışlar hışırtı seslerinden fark ettim onuda kurtardım.

bu ülkede önce ebeveyn sonra çocuklara bu nasıl bir millet çözemedim kediye köpeğe tecavüz ağaçta sallandırmataş bağlayıp denize atma çocuğa hatta bebeğe tecavüz bunlar bide çocuklarına böyle örnek oluyor, bu ülkenin çocuğuda çocuk değilki dışarıya bakıyorum çocuklar bile çocuk değil resmen 120 cm lik terörist gibi geziyorlar, sonra bu çocuklara tecavüz ediyorlar e ederler tabi.

hükümetin artık gideceği yok benim hükümetten beklentim 2017 yılına girer girmez bu halka KÜLTÜR İNSANLIK EĞİTİM aşılasın, yoksa gelecek 10 sene içinde bu millet iyice zıvanadan çıkacak.

konum çok ciddi vatanıda toprağıda bırakın önce şu toprak içindekileri eğitin.
E
Eisenmate
4 yıl (326 mesaj)
kardeş cudi dağında mı yaşıyon onlar nasıl çocuk
E
Emre D
4 yıl (1345 mesaj)
Hacı, amaçları bu zaten.

Şunu diyenlerden daha ne beklersin?

Videoyu izlemek için tıklayınız
C
claisdozan
4 yıl (4672 mesaj)
Haklısın hocam, çoğu insan farkında olmasa da çok çirkin bi halk olmaya başladık.
Düşünce, empati 0.
Baştakilerin örnek olması lazım ilk önce, ama bakıyorsunuz medyaya sık gördüğümüz siyasetçiler mahalle ağzıyla konuşuyor maalesef ki halkın çoğunluğu da bu kişileri örnek alıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.