Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Bu tür illüstrasyonlar çok hoşuma gidiyor ve tasarıma ilgim var

M MegaWindows Konu Sahibi
2 ay (1380 mesaj)
Herkese selamlar
Ben kendimi bildim bileli tasarıma çok ilgisi olan birisiyim. Önceleri Photoshop uygulamasını kullanırdım ve hatta belli bir seviyeye de gelmiştim fakat bilgisayar donanımımın yetersiz olması sebebiyle maalesef bir yerden sonra bırakmak zorunda kaldım çünkü bilgisayar beni kanser ediyordu.
Artık böyle bir sıkıntım yok. Bu işe gerçekten ilgim var ve bunun üzerinden belli bir zaman sonra belki para bile kazanabilirim. Özellikle YouTube'da Lofi Girl ve Chillhop Music gibi rahatlatıcı hiphop kanallarını takip ediyorum ve buradaki tasarımcıların çıkarttığı işler inanılmaz hoşuma gidiyor abi linklere tıklatın ve şunlara bakın:

https://lofirecords.com/blogs/illustrators/endless


https://lofirecords.com/blogs/illustrators/lakeebs

Ben de kendimi bu konuda geliştirmek istiyorum fakat nereden nasıl başlayacağımı maalesef bilemiyorum. Ben de işin ehli olan buradaki arkadaşlara sorayım dedim. Doğal olarak önce çizim bilgisi gerekiyor diye tahmin ediyorum. Bunun için önce kağıt kalem alıp youtube'daki çizim dersi kanallarını takip etmeyi düşünüyorum sizce yanlış mı ?

Bu konuda bana yardımcı olup yol gösterirseniz çok memnun olurum. Çok teşekkürler< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


İ iGroN
geçen ay (2333 mesaj)
Güzel çizimler

Çizim tabletlerini biraz araştırabilirsiniz.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

M MegaWindows Konu Sahibi
geçen ay (1380 mesaj)
Hocam çizim tabletlerine geçmeden önce normal kağıt kalem ile belli bir eğitimden geçmem gerekmiyor mu ? YouTube'dan çizim için ders videoları izlemem gerektiğini düşünüyordum çizim tabletlerine geçmeden önce. Belli bir çizim temeli oluşturmak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MegaWindows -- 27 Ekim 2021; 20:21:40 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @iGroN
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.